Dowiedz się – i niech się inni dowiedzą – jaka jest twoja prawdziwa wartość (XIII edycja)

Zapraszamy do udziału w kolejnej XIII EDYCJI szkoleń na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy. Szkolenia organizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) – Z nami ułożysz swoją przyszłość” dotyczącą umiejętności potrzebnych do znalezienia dobrej pracy.

DOWIEDZ SIĘ – I NIECH SIĘ INNI DOWIEDZĄ – JAKA JEST TWOJA PRAWDZIWA WARTOŚĆ!
ZACHOWANIE NA RYNKU PRACY: NIE STRAĆ SZANSY I ZYSKAJ NOWĄ!
( XIII EDYCJA )

Terminy szkolenia:

• część I - 2 grudnia 2013 r. (poniedziałek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 5 grudnia 2013 r. (czwartek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)

Podczas dwuczęściowego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego świadectwa, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

• przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale i umiejący przekonywująco zaprezentować swoje kompetencje. Zaś zwalniane z pracy są osoby mniej kompetentne i mniej wydajne, ale najczęściej te o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl (limit 25 osób)

Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.