Dowiedz się – i niech się inni dowiedzą – jaka jest twoja prawdziwa wartość (XIV edycja)

Zapraszamy do udziału w kolejnej XIV EDYCJI szkoleń na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy. Szkolenia organizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) – Z nami ułożysz swoją przyszłość” dotyczącą umiejętności potrzebnych do znalezienia dobrej pracy.

DOWIEDZ SIĘ – I NIECH SIĘ INNI DOWIEDZĄ – JAKA JEST TWOJA PRAWDZIWA WARTOŚĆ!
ZACHOWANIE NA RYNKU PRACY: NIE STRAĆ SZANSY I ZYSKAJ NOWĄ!
( XIV EDYCJA )

Terminy szkolenia:

• część I - 24 lutego 2014 r. (poniedziałek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 27 lutego 2014 r. (czwartek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)

Podczas dwuczęściowego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego świadectwa, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

• przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale i umiejący przekonywująco zaprezentować swoje kompetencje. Zaś zwalniane z pracy są osoby mniej kompetentne i mniej wydajne, ale najczęściej te o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl (limit 20 osób)

Kolejne szkolenia odbędą się w następujących terminach: 10 i 13 marca, 7 i 10 kwietnia, 13 i 15 maja, 2 i 5 czerwca, 23 i 26 czerwca.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.