Dowiedz się – i niech się inni dowiedzą – na co cię stać!

Zapraszamy do udziału w kolejnej VI EDYCJI szkoleń na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy. Szkolenia organizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) – Z nami ułożysz swoją przyszłość” dotyczącą umiejętności potrzebnych do znalezienia dobrej pracy.

DOWIEDZ SIĘ – I NIECH SIĘ INNI DOWIEDZĄ – NA CO CIĘ STAĆ!
SPRAWDŹ SIĘ, ZANIM INNI CIĘ SPRAWDZĄ
( VI EDYCJA )

Terminy szkolenia:

• część I - 14 marca 2013 r. (czwartek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 21 marca 2013 r. (czwartek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)

Podczas dwuczęściowego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego świadectwa, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

• przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna),
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników),
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach, a także
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale i umiejący przekonywująco zaprezentować swoje kompetencje. Zaś zwalniane z pracy są osoby mniej kompetentne i mniej wydajne, ale najczęściej te o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka.

Osoby zgłaszające się prosimy wypełnienie ankiety (3 pytania)

» Plakat
» Pobierz ankietę

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem dziekanatów

XXV Inauguracja on-line
30/09/2020

XXV Inauguracja on-line

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021. Wydarzenie on-line rozpocznie się 7 października o 1100 .
Legitymacja studencka
30/09/2020

Legitymacja studencka

Przypominamy, że legitymacje studenckie z hologramem ważnym do 31 marca 2020 roku, na mocy obowiązujących przepisów ważne są do 29 listopada 2020 roku
Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.