Dr hab. Maciej Romaniuk pracownik Wydziału ITZ otrzymał nagrodę Best Contribution

Miło nam poinformować, że dr hab. Maciej Romaniuk pracownik Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania (WITZ), otrzymał na konferencji ISAT 2018 nagrodę "Best Contribution" za artykuł "Simulation-based Analysis of Penalty Function for Insurance Portfolio with Embedded Catastrophe Bond in Crisp and Imprecise Setups".

Międzynarodowa konferencja ISAT’2018 (39th International Conference Information Systems Architecture and Technology), odbyła się w dniach 16-18 września 2018 roku w Nysie. Zorganizowana była przez Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej i PWSZ w Nysie.

Celem konferencji była integracja informatyków (twórcy oprogramowania, technologii informacyjnych) i użytkowników systemów informatycznych - prezentacja nowoczesnych koncepcji i aplikacji systemów informatycznych, architektury i technologii wspierających współczesne systemy informacyjne uwzględniające wpływ wiedzy, informacji, technologii komputerowych i komunikacyjnych na zarządzanie organizacjami.

W konferencji wzięli udział naukowcy z wielu krajów świata: Kanada, Australia, Niemcy, Japonia, Dania, Słowacja, Ukraina, Rosja, Czechy, Rumunia, Tajlandia, Wietnam, Indie itd.

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.