Dr hab. Maciej Romaniuk pracownik Wydziału ITZ otrzymał nagrodę Best Contribution

Miło nam poinformować, że dr hab. Maciej Romaniuk pracownik Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania (WITZ), otrzymał na konferencji ISAT 2018 nagrodę "Best Contribution" za artykuł "Simulation-based Analysis of Penalty Function for Insurance Portfolio with Embedded Catastrophe Bond in Crisp and Imprecise Setups".

Międzynarodowa konferencja ISAT’2018 (39th International Conference Information Systems Architecture and Technology), odbyła się w dniach 16-18 września 2018 roku w Nysie. Zorganizowana była przez Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej i PWSZ w Nysie.

Celem konferencji była integracja informatyków (twórcy oprogramowania, technologii informacyjnych) i użytkowników systemów informatycznych - prezentacja nowoczesnych koncepcji i aplikacji systemów informatycznych, architektury i technologii wspierających współczesne systemy informacyjne uwzględniające wpływ wiedzy, informacji, technologii komputerowych i komunikacyjnych na zarządzanie organizacjami.

W konferencji wzięli udział naukowcy z wielu krajów świata: Kanada, Australia, Niemcy, Japonia, Dania, Słowacja, Ukraina, Rosja, Czechy, Rumunia, Tajlandia, Wietnam, Indie itd.

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent
18/02/2019

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Kanaan – malarstwo semantyczne” naszego wykładowcy kierunku Grafika - Rafała Strenta.

Plakaty studentów WIT na pokonkursowej międzynarodowej wystawie plakatu Ecuador Poster Bienal
13/02/2019

Serdecznie zapraszamy na 2. edycję pokonkursowej międzynarodowej wystawy obejmującej ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata.

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium
07/02/2019

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium

W dniu 13 lutego (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Przemysław Juszczuk przedstawi referat pt. „Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex”.

UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT
07/02/2019

UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT

Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala
28/01/2019

Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Palimpsest