Dr hab. Maciej Romaniuk pracownik Wydziału ITZ otrzymał nagrodę Best Contribution

Miło nam poinformować, że dr hab. Maciej Romaniuk pracownik Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania (WITZ), otrzymał na konferencji ISAT 2018 nagrodę "Best Contribution" za artykuł "Simulation-based Analysis of Penalty Function for Insurance Portfolio with Embedded Catastrophe Bond in Crisp and Imprecise Setups".

Międzynarodowa konferencja ISAT’2018 (39th International Conference Information Systems Architecture and Technology), odbyła się w dniach 16-18 września 2018 roku w Nysie. Zorganizowana była przez Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej i PWSZ w Nysie.

Celem konferencji była integracja informatyków (twórcy oprogramowania, technologii informacyjnych) i użytkowników systemów informatycznych - prezentacja nowoczesnych koncepcji i aplikacji systemów informatycznych, architektury i technologii wspierających współczesne systemy informacyjne uwzględniające wpływ wiedzy, informacji, technologii komputerowych i komunikacyjnych na zarządzanie organizacjami.

W konferencji wzięli udział naukowcy z wielu krajów świata: Kanada, Australia, Niemcy, Japonia, Dania, Słowacja, Ukraina, Rosja, Czechy, Rumunia, Tajlandia, Wietnam, Indie itd.

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.