Dr Stefan Jarecki otrzymał nagrodę „CARS 2015”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Stefan Jarecki, pracownik Wydziału informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ otrzymał statuetkę orła jako jeden z pięciu nominowanych do nagrody CARS (Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych UW) za książkę "Modele prokonkurencyjnych rozwiązań prawnych w zakresie pasażerskich przewozów kolejowych" (wyd. EuroPrawo, Warszawa 2013).

Nagroda CARS jest przyznawana za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie prawa lub ekonomii ochrony konkurencji (lata parzyste) lub regulacji sektorów infrastrukturalnych (lata nieparzyste).

Uroczyste wręczenie tegorocznej "Nagrody CARS 2015” (regulacyjnej) odbyło się w dniu 16 lipca 2015 r.

Panu Doktorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00