Dr Stefan Jarecki otrzymał nagrodę „CARS 2015”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Stefan Jarecki, pracownik Wydziału informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ otrzymał statuetkę orła jako jeden z pięciu nominowanych do nagrody CARS (Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych UW) za książkę "Modele prokonkurencyjnych rozwiązań prawnych w zakresie pasażerskich przewozów kolejowych" (wyd. EuroPrawo, Warszawa 2013).

Nagroda CARS jest przyznawana za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie prawa lub ekonomii ochrony konkurencji (lata parzyste) lub regulacji sektorów infrastrukturalnych (lata nieparzyste).

Uroczyste wręczenie tegorocznej "Nagrody CARS 2015” (regulacyjnej) odbyło się w dniu 16 lipca 2015 r.

Panu Doktorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.