Dr Stefan Jarecki otrzymał nagrodę „CARS 2015”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Stefan Jarecki, pracownik Wydziału informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ otrzymał statuetkę orła jako jeden z pięciu nominowanych do nagrody CARS (Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych UW) za książkę "Modele prokonkurencyjnych rozwiązań prawnych w zakresie pasażerskich przewozów kolejowych" (wyd. EuroPrawo, Warszawa 2013).

Nagroda CARS jest przyznawana za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie prawa lub ekonomii ochrony konkurencji (lata parzyste) lub regulacji sektorów infrastrukturalnych (lata nieparzyste).

Uroczyste wręczenie tegorocznej "Nagrody CARS 2015” (regulacyjnej) odbyło się w dniu 16 lipca 2015 r.

Panu Doktorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.