Dr Stefan Jarecki otrzymał nagrodę „CARS 2015”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Stefan Jarecki, pracownik Wydziału informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ otrzymał statuetkę orła jako jeden z pięciu nominowanych do nagrody CARS (Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych UW) za książkę "Modele prokonkurencyjnych rozwiązań prawnych w zakresie pasażerskich przewozów kolejowych" (wyd. EuroPrawo, Warszawa 2013).

Nagroda CARS jest przyznawana za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie prawa lub ekonomii ochrony konkurencji (lata parzyste) lub regulacji sektorów infrastrukturalnych (lata nieparzyste).

Uroczyste wręczenie tegorocznej "Nagrody CARS 2015” (regulacyjnej) odbyło się w dniu 16 lipca 2015 r.

Panu Doktorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.