Dr Sylwia Wojciechowska-Filipek nowym dziekanem Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania

W dniu 1 grudnia br. nastąpiła zmiana na stanowisku dziekana Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania. Nowym dziekanem została dr Sylwia Wojciechowska-Filipek, dotychczasowa prodziekan ds. organizacyjnych.
Więcej: http://www.wit.edu.pl/?s=1.3#s9

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.