Dr Sylwia Wojciechowska-Filipek nowym dziekanem Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania

W dniu 1 grudnia br. nastąpiła zmiana na stanowisku dziekana Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania. Nowym dziekanem została dr Sylwia Wojciechowska-Filipek, dotychczasowa prodziekan ds. organizacyjnych.
Więcej: http://www.wit.edu.pl/?s=1.3#s9

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.