Duże w małej - Piotr Krochmalski

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy naszego wykładowcy Piotra Krochmalskiego, który na kierunku Grafika uczy Sztuki reklamy.

Wernisaż odbędzie się 12 maja br. w Galerii Korekta (ul. Mazowiecka 11a, Warszawa) o godz. 18.00.

Wystawa czynna będzie od wtorku do piątku w godz. 15.00-18.00, oraz sobotę w godz. 12.00-15.00 i potrwa do 26 maja br.

Wystawa Duże w małej - Piotr Krochmalski

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.