Dyskusja panelowa „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja” organizowanej przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”. Dyskusja odbędzie się 11 grudnia 2012 r. (wtorek) o godz. 17:30 w sali N2, ul. Newelska 6.

Panel dyskusyjny

Informatyzacja sektora zdrowia i leków
- pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja

11 grudnia 2012 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

WSTĘP WOLNY – bez zapisów

Panel złożony będzie z 2 części:

• wystąpienia prelegentów - po 15-20 minut
  • dyskusja nad poruszonymi problemami z udziałem wszystkich zgromadzonych

Członkowie panelu i tematy ich wystąpień:

• Marcin Kędzierski, Departament Organizacji Ochrony Zdrowia, Ministerstwo Zdrowia
    „Inicjatywy Ministerstwa Zdrowia w zakresie informatyzacji, terminy ustawowe, projekty CSIOZ, Projekty NFZ, rejestry medyczne”
  • Kajetan Wojsyk, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
    „Aktualne uwarunkowania tworzenia nowoczesnego systemu informacji w ochronie zdrowia”
  • Janusz Kaszuba, Eversoft Sp. z o.o
    „Praktyczne aspekty informatyzacji placówek medycznych w Polsce”
  • Krzysztof Nyczaj, dziennikarz tygodnika Służba Zdrowia, ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska
    „Cyfrowe szpitale. Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy. Informatyzacja polskich szpitali na tle doświadczeń europejskich”
  • Panel dyskusyjny zorganizowany jest przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.