Dyskusja panelowa „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja” organizowanej przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”. Dyskusja odbędzie się 11 grudnia 2012 r. (wtorek) o godz. 17:30 w sali N2, ul. Newelska 6.

Panel dyskusyjny

Informatyzacja sektora zdrowia i leków
- pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja

11 grudnia 2012 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

WSTĘP WOLNY – bez zapisów

Panel złożony będzie z 2 części:

• wystąpienia prelegentów - po 15-20 minut
  • dyskusja nad poruszonymi problemami z udziałem wszystkich zgromadzonych

Członkowie panelu i tematy ich wystąpień:

• Marcin Kędzierski, Departament Organizacji Ochrony Zdrowia, Ministerstwo Zdrowia
    „Inicjatywy Ministerstwa Zdrowia w zakresie informatyzacji, terminy ustawowe, projekty CSIOZ, Projekty NFZ, rejestry medyczne”
  • Kajetan Wojsyk, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
    „Aktualne uwarunkowania tworzenia nowoczesnego systemu informacji w ochronie zdrowia”
  • Janusz Kaszuba, Eversoft Sp. z o.o
    „Praktyczne aspekty informatyzacji placówek medycznych w Polsce”
  • Krzysztof Nyczaj, dziennikarz tygodnika Służba Zdrowia, ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska
    „Cyfrowe szpitale. Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy. Informatyzacja polskich szpitali na tle doświadczeń europejskich”
  • Panel dyskusyjny zorganizowany jest przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje