Dyskusja panelowa „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja” organizowanej przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”. Dyskusja odbędzie się 11 grudnia 2012 r. (wtorek) o godz. 17:30 w sali N2, ul. Newelska 6.

Panel dyskusyjny

Informatyzacja sektora zdrowia i leków
- pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja

11 grudnia 2012 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

WSTĘP WOLNY – bez zapisów

Panel złożony będzie z 2 części:

• wystąpienia prelegentów - po 15-20 minut
  • dyskusja nad poruszonymi problemami z udziałem wszystkich zgromadzonych

Członkowie panelu i tematy ich wystąpień:

• Marcin Kędzierski, Departament Organizacji Ochrony Zdrowia, Ministerstwo Zdrowia
    „Inicjatywy Ministerstwa Zdrowia w zakresie informatyzacji, terminy ustawowe, projekty CSIOZ, Projekty NFZ, rejestry medyczne”
  • Kajetan Wojsyk, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
    „Aktualne uwarunkowania tworzenia nowoczesnego systemu informacji w ochronie zdrowia”
  • Janusz Kaszuba, Eversoft Sp. z o.o
    „Praktyczne aspekty informatyzacji placówek medycznych w Polsce”
  • Krzysztof Nyczaj, dziennikarz tygodnika Służba Zdrowia, ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska
    „Cyfrowe szpitale. Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy. Informatyzacja polskich szpitali na tle doświadczeń europejskich”
  • Panel dyskusyjny zorganizowany jest przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.