Dyskusja panelowa „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej „Informatyzacja sektora zdrowia i leków - pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja” organizowanej przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”. Dyskusja odbędzie się 11 grudnia 2012 r. (wtorek) o godz. 17:30 w sali N2, ul. Newelska 6.

Panel dyskusyjny

Informatyzacja sektora zdrowia i leków
- pacjenci, służba zdrowia, podmioty gospodarcze, administracja

11 grudnia 2012 r. godz. 17:30, sala N2, ul. Newelska 6

WSTĘP WOLNY – bez zapisów

Panel złożony będzie z 2 części:

• wystąpienia prelegentów - po 15-20 minut
  • dyskusja nad poruszonymi problemami z udziałem wszystkich zgromadzonych

Członkowie panelu i tematy ich wystąpień:

• Marcin Kędzierski, Departament Organizacji Ochrony Zdrowia, Ministerstwo Zdrowia
    „Inicjatywy Ministerstwa Zdrowia w zakresie informatyzacji, terminy ustawowe, projekty CSIOZ, Projekty NFZ, rejestry medyczne”
  • Kajetan Wojsyk, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
    „Aktualne uwarunkowania tworzenia nowoczesnego systemu informacji w ochronie zdrowia”
  • Janusz Kaszuba, Eversoft Sp. z o.o
    „Praktyczne aspekty informatyzacji placówek medycznych w Polsce”
  • Krzysztof Nyczaj, dziennikarz tygodnika Służba Zdrowia, ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska
    „Cyfrowe szpitale. Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy. Informatyzacja polskich szpitali na tle doświadczeń europejskich”
  • Panel dyskusyjny zorganizowany jest przez WIT w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW) - Z nami ułożysz swoją przyszłość”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.