Dyskusja panelowa: „Kompetencje absolwentów na rynku komunikacji marketingowej - potrzeby pracodawców”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej „Kompetencje absolwentów na rynku komunikacji marketingowej - potrzeby pracodawców” organizowanej przez Wydział ITZ. Dyskusja odbędzie się 14 czerwca 2012 r. godz. 17:00, sala N2, ul. Newelska 6.

Panel dyskusyjny

KOMPETENCJE ABSOLWENTÓW NA RYNKU KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ
- POTRZEBY PRACODAWCÓW

14 czerwca 2012 r. godz. 17:00, sala N2, ul. Newelska 6

WSTĘP WOLNY – bez zapisów

Prelegenci:

Piotr Pokrzywa Media Marketing Polska – redaktor naczelny

Prezentacja: Rynek Reklamy w Polsce

Redaktor Naczelny „Media i Marketing Polska”
Były Dyrektor Generalny JWT oraz SMB
Członek Komitetu Organizacyjnego EFFIE Awards

Roman Lubczyński Wunderman - Young & Rubicam Brands – dyrektor zarządzający

Prezentacja: Sieciowa Agencja Reklamowa

Dyrektor Zarządzający agencji Wunderman z grupy Young & Rubicam Brands
Odpowiedzialny za obszary Interactive i Digital w grupie Y&R

Ewaryst Fedorowicz niezależny konsultant marketingowy

Prezentacja: Doradztwo Marketingowe

Niezależny konsultant marketingowy, właściciel firmy doradztwa strategicznego Strategion
Były dyrektor agencji reklamowych 4 Frame, JWT, Grey, Locomotiva

Mikołaj Janicki Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego – członek władz SMB

Prezentacja: Marketing Bezpośredni

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego
Członek Jury konkursu Golden Arrow
Prezes Zarządu Pro Duct by Business Friends

Więcej informacji:

Plakat Program dyskusji panelowej

Panel dyskusyjny zorganizowany jest przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WIT w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.