Dyskusja panelowa: „Kompetencje absolwentów na rynku komunikacji marketingowej - potrzeby pracodawców”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej „Kompetencje absolwentów na rynku komunikacji marketingowej - potrzeby pracodawców” organizowanej przez Wydział ITZ. Dyskusja odbędzie się 14 czerwca 2012 r. godz. 17:00, sala N2, ul. Newelska 6.

Panel dyskusyjny

KOMPETENCJE ABSOLWENTÓW NA RYNKU KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ
- POTRZEBY PRACODAWCÓW

14 czerwca 2012 r. godz. 17:00, sala N2, ul. Newelska 6

WSTĘP WOLNY – bez zapisów

Prelegenci:

Piotr Pokrzywa Media Marketing Polska – redaktor naczelny

Prezentacja: Rynek Reklamy w Polsce

Redaktor Naczelny „Media i Marketing Polska”
Były Dyrektor Generalny JWT oraz SMB
Członek Komitetu Organizacyjnego EFFIE Awards

Roman Lubczyński Wunderman - Young & Rubicam Brands – dyrektor zarządzający

Prezentacja: Sieciowa Agencja Reklamowa

Dyrektor Zarządzający agencji Wunderman z grupy Young & Rubicam Brands
Odpowiedzialny za obszary Interactive i Digital w grupie Y&R

Ewaryst Fedorowicz niezależny konsultant marketingowy

Prezentacja: Doradztwo Marketingowe

Niezależny konsultant marketingowy, właściciel firmy doradztwa strategicznego Strategion
Były dyrektor agencji reklamowych 4 Frame, JWT, Grey, Locomotiva

Mikołaj Janicki Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego – członek władz SMB

Prezentacja: Marketing Bezpośredni

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego
Członek Jury konkursu Golden Arrow
Prezes Zarządu Pro Duct by Business Friends

Więcej informacji:

Plakat Program dyskusji panelowej

Panel dyskusyjny zorganizowany jest przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WIT w ramach projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.