Dyskusja panelowa „Nowe miejsca pracy dla młodych grafików”.

W czwartek 19 maja 2011 roku Wydział Informatyki WSISiZ organizuje mini konferencję pt. „Nowe miejsca pracy dla młodych grafików”.

Organizujemy ją w formule dyskusji panelowej z udziałem przedstawicieli instytucji zatrudniających grafików.

Dyskusja będzie prowadzona wokół tematu, który hasłowo można opisać: „miejsce pracy dla grafika”. Będzie ona dotyczyła takich zagadnień jak: specyfika pracy grafika w zespole, praca dla klienta, oczekiwania pracodawców, wymagania profesjonalne, wskazania dla absolwentów ubiegających się o pracę grafika. Mamy nadzieję, że opinie przedstawione przez zaproszonych uczestników panelu pomogą nauczycielom akademickim rozwijać u studentów umiejętności najbardziej poszukiwane na rynku pracy, a studentom pokażą możliwości ich wykorzystania dla rozwoju osobistych karier zawodowych.

Dyskusja panelowa odbędzie się w czwartek 19 maja 2011 roku na parterze budynku WSISiZ przy ul. Newelskiej 6 w sali N 2 w godzinach 18:00 – 20:00.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zobacz program seminarium

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dr Barbara Mażbic-Kulma
Prorektor WSISiZ
Kierownik Projektu
Dr inż. Jarosław Sikorski
Dziekan Wydziału Informatyki

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.