Dyskusja panelowa „Nowe miejsca pracy dla młodych grafików”.

W czwartek 19 maja 2011 roku Wydział Informatyki WSISiZ organizuje mini konferencję pt. „Nowe miejsca pracy dla młodych grafików”.

Organizujemy ją w formule dyskusji panelowej z udziałem przedstawicieli instytucji zatrudniających grafików.

Dyskusja będzie prowadzona wokół tematu, który hasłowo można opisać: „miejsce pracy dla grafika”. Będzie ona dotyczyła takich zagadnień jak: specyfika pracy grafika w zespole, praca dla klienta, oczekiwania pracodawców, wymagania profesjonalne, wskazania dla absolwentów ubiegających się o pracę grafika. Mamy nadzieję, że opinie przedstawione przez zaproszonych uczestników panelu pomogą nauczycielom akademickim rozwijać u studentów umiejętności najbardziej poszukiwane na rynku pracy, a studentom pokażą możliwości ich wykorzystania dla rozwoju osobistych karier zawodowych.

Dyskusja panelowa odbędzie się w czwartek 19 maja 2011 roku na parterze budynku WSISiZ przy ul. Newelskiej 6 w sali N 2 w godzinach 18:00 – 20:00.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zobacz program seminarium

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dr Barbara Mażbic-Kulma
Prorektor WSISiZ
Kierownik Projektu
Dr inż. Jarosław Sikorski
Dziekan Wydziału Informatyki

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.