Dyskusja panelowa „Nowe miejsca pracy dla młodych grafików”.

W czwartek 19 maja 2011 roku Wydział Informatyki WSISiZ organizuje mini konferencję pt. „Nowe miejsca pracy dla młodych grafików”.

Organizujemy ją w formule dyskusji panelowej z udziałem przedstawicieli instytucji zatrudniających grafików.

Dyskusja będzie prowadzona wokół tematu, który hasłowo można opisać: „miejsce pracy dla grafika”. Będzie ona dotyczyła takich zagadnień jak: specyfika pracy grafika w zespole, praca dla klienta, oczekiwania pracodawców, wymagania profesjonalne, wskazania dla absolwentów ubiegających się o pracę grafika. Mamy nadzieję, że opinie przedstawione przez zaproszonych uczestników panelu pomogą nauczycielom akademickim rozwijać u studentów umiejętności najbardziej poszukiwane na rynku pracy, a studentom pokażą możliwości ich wykorzystania dla rozwoju osobistych karier zawodowych.

Dyskusja panelowa odbędzie się w czwartek 19 maja 2011 roku na parterze budynku WSISiZ przy ul. Newelskiej 6 w sali N 2 w godzinach 18:00 – 20:00.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zobacz program seminarium

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dr Barbara Mażbic-Kulma
Prorektor WSISiZ
Kierownik Projektu
Dr inż. Jarosław Sikorski
Dziekan Wydziału Informatyki

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.