DZIEŃ OTWARTY w WIT / Wernisaż wystawy Krzy.we 2

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Krzy.we 2". Do zasadniczej 12 twórców dołączyła jedna ze naszych Studentek - Antonina Kraszewska. Choć KRZY.WE nie mają charakteru konkursowego, a są przeglądem, to jednak wejście w grono autorytetów jest dla debiutantki bardzo ważne.

Zaczynamy o godz. 18.00 w Pragalerii (ul. Stalowa 3, Warszawa), zakończymy o 21.00, ale… tylko po to, aby przenieść się na afterparty dla gości wernisażu, studentów WIT i kandydatów. Niedługo podamy miejsce, w którym będziemy bawić się dalej.

Wystawa "Krzy.we 2" (Facebook)

Antonina Kraszewska

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.