DZIEŃ OTWARTY w WIT / Wernisaż wystawy Krzy.we 2

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Krzy.we 2". Do zasadniczej 12 twórców dołączyła jedna ze naszych Studentek - Antonina Kraszewska. Choć KRZY.WE nie mają charakteru konkursowego, a są przeglądem, to jednak wejście w grono autorytetów jest dla debiutantki bardzo ważne.

Zaczynamy o godz. 18.00 w Pragalerii (ul. Stalowa 3, Warszawa), zakończymy o 21.00, ale… tylko po to, aby przenieść się na afterparty dla gości wernisażu, studentów WIT i kandydatów. Niedługo podamy miejsce, w którym będziemy bawić się dalej.

Wystawa "Krzy.we 2" (Facebook)

Antonina Kraszewska

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.