Dzień Otwarty WIT

Już 1 lipca w WIT odbędzie się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracujemy z Polską Grafiką Cyfrową!

Oto 4 powody dla których powinieneś przyjść na nasz event:

• Weź udział w malowaniu postaci na żywo przy pomocy komputerów
  • Obserwuj warsztaty najlepszych artystów cyfrowych i zadawaj pytania
  • Przetestuj profesjonalny sprzęt firmy WACOM oraz Eizo
  • Skorzystaj z otwartych wykładów z tworzenia gier, efektów 3D, prawa autorskiego i branży IT

Start zapisów na warsztaty od 20 czerwca na stronie www.wit.edu.pl/dzienotwarty

Fotorelacja z wydarzenia

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Partnerzy: Eizo Polska \ WACOM.pl

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.