Dzień Otwarty WIT

Już 1 lipca w WIT odbędzie się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracujemy z Polską Grafiką Cyfrową!

Oto 4 powody dla których powinieneś przyjść na nasz event:

• Weź udział w malowaniu postaci na żywo przy pomocy komputerów
  • Obserwuj warsztaty najlepszych artystów cyfrowych i zadawaj pytania
  • Przetestuj profesjonalny sprzęt firmy WACOM oraz Eizo
  • Skorzystaj z otwartych wykładów z tworzenia gier, efektów 3D, prawa autorskiego i branży IT

Start zapisów na warsztaty od 20 czerwca na stronie www.wit.edu.pl/dzienotwarty

Fotorelacja z wydarzenia

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Partnerzy: Eizo Polska \ WACOM.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.