Dzień Św. Patryka

W dn. 16 marca (piątek) uroczyście obchodziliśmy Dzień Św. Patryka. Naszą uczelnię odwiedzili m.in. przedstawiciele IPA z Irlandii i Polski.
Szczegółowy program: - Uroczyste otwarcie - Wprowadzenie: Irlandia - co to za kraj? - Św. Patryk - uniwersalne przesłanie (Maria Lewandowska) - Historia i współczesne oblicze obchodów Dnia św. Patryka (Andrzej Mańka) - Praca w Irlandii (Monika Andrzejewska) - przerwa - Biznes - możliwości i perspektywy (Beata Suchodolska) - Rolnictwo i turystyka (Dorota Urbanowska) - Mitologia, tradycje i obyczaje Irlandii (Krystyna Lubińska) - Toastmasters - Irlandia - Polska - Świat (Monika Andrzejewska) - Konkurs "Before you go to Ireladn check your financial IQ" Sponsorem nagród był Instytut Praktycznej Edukacji. Więcej informacji na stronie: http://www.stpatricksdays.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=83

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.