Dzień Św. Patryka

W dn. 16 marca (piątek) uroczyście obchodziliśmy Dzień Św. Patryka. Naszą uczelnię odwiedzili m.in. przedstawiciele IPA z Irlandii i Polski.
Szczegółowy program: - Uroczyste otwarcie - Wprowadzenie: Irlandia - co to za kraj? - Św. Patryk - uniwersalne przesłanie (Maria Lewandowska) - Historia i współczesne oblicze obchodów Dnia św. Patryka (Andrzej Mańka) - Praca w Irlandii (Monika Andrzejewska) - przerwa - Biznes - możliwości i perspektywy (Beata Suchodolska) - Rolnictwo i turystyka (Dorota Urbanowska) - Mitologia, tradycje i obyczaje Irlandii (Krystyna Lubińska) - Toastmasters - Irlandia - Polska - Świat (Monika Andrzejewska) - Konkurs "Before you go to Ireladn check your financial IQ" Sponsorem nagród był Instytut Praktycznej Edukacji. Więcej informacji na stronie: http://www.stpatricksdays.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=83

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019