E-administracja wreszcie za progiem

Będziemy się musieli nauczyć kilku nowych określeń: ePUAP, Profil Zaufany, CRASC, a do słów w rodzaju "recepta" obowiązkowo musimy zacząć dodawać przedrostek "e-". Długo oczekiwane elektroniczne państwo nadchodzi (zobacz artykuł w Gazecie Wyborczej http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,7811169,W_kapciach_do_urzedu__E_administracja_wreszcie_za.html ). W ostatnich latach nastąpił szybki rozwój nowoczesnych narzędzi administrowania. Spowodowane jest to m.in. członkostwem Polski w Unii Europejskiej gdzie prawo nakazuje informatyzację organów administracji publicznej. Realizacja planu informatyzacji usług publicznych nie może się obejść bez fachowców, którzy będą łączyć wiedzę z zakresu prawa ze znajomością technologii informatycznych.
Nasza oferta dydaktyczna wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Studentom na kierunku administracja oferujemy program studiów dopasowany do standardów unijnych, możliwość uzyskania certyfikatów informatycznych oraz umiejętności pozwalających na zastosowanie technik informatycznych w nowoczesnej administracji.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.