E-administracja wreszcie za progiem

Będziemy się musieli nauczyć kilku nowych określeń: ePUAP, Profil Zaufany, CRASC, a do słów w rodzaju "recepta" obowiązkowo musimy zacząć dodawać przedrostek "e-". Długo oczekiwane elektroniczne państwo nadchodzi (zobacz artykuł w Gazecie Wyborczej http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,7811169,W_kapciach_do_urzedu__E_administracja_wreszcie_za.html ). W ostatnich latach nastąpił szybki rozwój nowoczesnych narzędzi administrowania. Spowodowane jest to m.in. członkostwem Polski w Unii Europejskiej gdzie prawo nakazuje informatyzację organów administracji publicznej. Realizacja planu informatyzacji usług publicznych nie może się obejść bez fachowców, którzy będą łączyć wiedzę z zakresu prawa ze znajomością technologii informatycznych.
Nasza oferta dydaktyczna wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Studentom na kierunku administracja oferujemy program studiów dopasowany do standardów unijnych, możliwość uzyskania certyfikatów informatycznych oraz umiejętności pozwalających na zastosowanie technik informatycznych w nowoczesnej administracji.

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.