E-administracja wreszcie za progiem

Będziemy się musieli nauczyć kilku nowych określeń: ePUAP, Profil Zaufany, CRASC, a do słów w rodzaju "recepta" obowiązkowo musimy zacząć dodawać przedrostek "e-". Długo oczekiwane elektroniczne państwo nadchodzi (zobacz artykuł w Gazecie Wyborczej http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,7811169,W_kapciach_do_urzedu__E_administracja_wreszcie_za.html ). W ostatnich latach nastąpił szybki rozwój nowoczesnych narzędzi administrowania. Spowodowane jest to m.in. członkostwem Polski w Unii Europejskiej gdzie prawo nakazuje informatyzację organów administracji publicznej. Realizacja planu informatyzacji usług publicznych nie może się obejść bez fachowców, którzy będą łączyć wiedzę z zakresu prawa ze znajomością technologii informatycznych.
Nasza oferta dydaktyczna wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Studentom na kierunku administracja oferujemy program studiów dopasowany do standardów unijnych, możliwość uzyskania certyfikatów informatycznych oraz umiejętności pozwalających na zastosowanie technik informatycznych w nowoczesnej administracji.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019