E-administracja wreszcie za progiem

Będziemy się musieli nauczyć kilku nowych określeń: ePUAP, Profil Zaufany, CRASC, a do słów w rodzaju "recepta" obowiązkowo musimy zacząć dodawać przedrostek "e-". Długo oczekiwane elektroniczne państwo nadchodzi (zobacz artykuł w Gazecie Wyborczej http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,7811169,W_kapciach_do_urzedu__E_administracja_wreszcie_za.html ). W ostatnich latach nastąpił szybki rozwój nowoczesnych narzędzi administrowania. Spowodowane jest to m.in. członkostwem Polski w Unii Europejskiej gdzie prawo nakazuje informatyzację organów administracji publicznej. Realizacja planu informatyzacji usług publicznych nie może się obejść bez fachowców, którzy będą łączyć wiedzę z zakresu prawa ze znajomością technologii informatycznych.
Nasza oferta dydaktyczna wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Studentom na kierunku administracja oferujemy program studiów dopasowany do standardów unijnych, możliwość uzyskania certyfikatów informatycznych oraz umiejętności pozwalających na zastosowanie technik informatycznych w nowoczesnej administracji.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.