E-administracja wreszcie za progiem

Będziemy się musieli nauczyć kilku nowych określeń: ePUAP, Profil Zaufany, CRASC, a do słów w rodzaju "recepta" obowiązkowo musimy zacząć dodawać przedrostek "e-". Długo oczekiwane elektroniczne państwo nadchodzi (zobacz artykuł w Gazecie Wyborczej http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,7811169,W_kapciach_do_urzedu__E_administracja_wreszcie_za.html ). W ostatnich latach nastąpił szybki rozwój nowoczesnych narzędzi administrowania. Spowodowane jest to m.in. członkostwem Polski w Unii Europejskiej gdzie prawo nakazuje informatyzację organów administracji publicznej. Realizacja planu informatyzacji usług publicznych nie może się obejść bez fachowców, którzy będą łączyć wiedzę z zakresu prawa ze znajomością technologii informatycznych.
Nasza oferta dydaktyczna wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Studentom na kierunku administracja oferujemy program studiów dopasowany do standardów unijnych, możliwość uzyskania certyfikatów informatycznych oraz umiejętności pozwalających na zastosowanie technik informatycznych w nowoczesnej administracji.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.