e-Akademia: „Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?”

Termin i miejsce:
10 grudnia 2013 r., godz. 17:30, sala wykładowa N2, ul. Newelska 6.

Prowadzący:
dr Roman Weinfeld - Dyrektor Departamentu Informatyki Domu Maklerskiego Banku BPS.

Opis szkolenia:
Największe biuro maklerskie w Polsce to kilkanaście a może kilkadziesiąt większych i mniejszych, powiązanych ze sobą i ze światem zewnętrznym systemów pracujących w czasie rzeczywistym w 100 lokalizacjach w całej Polsce, obsługujące milion klientów i blisko trzysta tysięcy rachunków. Godzinna przerwa w pracy to dziesiątki a może setki tysięcy złotych strat. I wszystkie te systemy w ciągu 7 miesięcy, w normalnym czasie pracy, mają być wymienione na zupełnie nowe, pracujące w innej, ogólnie tylko znanej logice biznesowej, na innym sprzęcie, w innych technologiach, innych systemach operacyjnych – na systemy, których ostateczna funkcjonalność jest wciąż nie ustalona. Jak to zrobić?

O czym będzie:
  • Obsługa setek tysięcy dynamicznych rachunków
  • Zmiana sprzętu, technologii, zakresu i funkcjonalności
  • Istniejące systemy
  • Zarządzanie zmianą

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Kolejne wykłady w ramach e-Akademii odbędą się w następujących terminach: 7.I.2014 r., 28.I.2014 r., 18.II.2014 r.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.