e-Akademia: „Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Dlaczego, po co i jak zmieniać duży informatyczny system bankowy?”

Termin i miejsce:
10 grudnia 2013 r., godz. 17:30, sala wykładowa N2, ul. Newelska 6.

Prowadzący:
dr Roman Weinfeld - Dyrektor Departamentu Informatyki Domu Maklerskiego Banku BPS.

Opis szkolenia:
Największe biuro maklerskie w Polsce to kilkanaście a może kilkadziesiąt większych i mniejszych, powiązanych ze sobą i ze światem zewnętrznym systemów pracujących w czasie rzeczywistym w 100 lokalizacjach w całej Polsce, obsługujące milion klientów i blisko trzysta tysięcy rachunków. Godzinna przerwa w pracy to dziesiątki a może setki tysięcy złotych strat. I wszystkie te systemy w ciągu 7 miesięcy, w normalnym czasie pracy, mają być wymienione na zupełnie nowe, pracujące w innej, ogólnie tylko znanej logice biznesowej, na innym sprzęcie, w innych technologiach, innych systemach operacyjnych – na systemy, których ostateczna funkcjonalność jest wciąż nie ustalona. Jak to zrobić?

O czym będzie:
  • Obsługa setek tysięcy dynamicznych rachunków
  • Zmiana sprzętu, technologii, zakresu i funkcjonalności
  • Istniejące systemy
  • Zarządzanie zmianą

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Kolejne wykłady w ramach e-Akademii odbędą się w następujących terminach: 7.I.2014 r., 28.I.2014 r., 18.II.2014 r.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.