E-Akademia: „Interoperacyjność – system nie działa w próżni”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych bezpłatnych wykładach w ramach E-AKADEMII. Szkolenia są organizowane w ramach projektu "WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) - Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkolenia są otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat poświadczający udział.

„Interoperacyjność – system nie działa w próżni”
Wykład poprowadzi Tomasz Rakoczy

8 maja 2012, godzina 17:30, sala wykładowa N2

» Więcej informacji o szkoleniu

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019