e-Akademia: „Jak skutecznie zarządzać ryzykiem? Pierwsze kroki”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Jak skutecznie zarządzać ryzykiem? Pierwsze kroki”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Jak skutecznie zarządzać ryzykiem? Pierwsze kroki”

Szkolenie odbędzie się w dniu 7 maja 2013 r., o godz. 17:30, w sali wykładowej N2 na ul. Newelskiej 6.

Zajęcia poprowadzi Izabela Adamska, IPNT

Więcej informacji...

UWAGA! Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

XXV Inauguracja on-line
30/09/2020

XXV Inauguracja on-line

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021. Wydarzenie on-line rozpocznie się 7 października o 1100 .
Legitymacja studencka
30/09/2020

Legitymacja studencka

Przypominamy, że legitymacje studenckie z hologramem ważnym do 31 marca 2020 roku, na mocy obowiązujących przepisów ważne są do 29 listopada 2020 roku
Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.