e-Akademia: „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Szkolenie odbędzie się w dniu 5 listopada 2013 r., o godz. 17:30, w sali wykładowej N2 na ul. Newelskiej 6.

Zajęcia poprowadzi pan Mirosław Bobrowski.

Opis szkolenia:

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną metody i zastosowania Procesów do wspomagania zarządzania Biznesem. Obok wybranych standardów opisu procesów i narzędzi je wspomagających, przedstawione zostanie zastosowanie modelowania procesów do wygenerowania wartości dodanej.

O czym będzie:

1. Co to jest model i dlaczego tak lubimy procesy, także w biznesie?
  2. Jak modelować i opisywać procesy, aby były czytelne, zrozumiałe i użyteczne.
  3. Architektura korporacyjna jako zbiór procesów.
  4. BPMN, UML i inne standardy opisu procesów.
  5. Narzędzia do modelowania procesów i kryteria ich oceny.
  6. Wskaźniki kluczowe jako klucz do optymalizacji procesów.
  7. Od usługi systemowej do faktury na przykładzie usługi hostingowej.
  8. Od Usługi Biznesowej do modelu procesu i Systemu.
  9. Jak zarządzać gotowym procesem, aby generować zysk, nie straty.

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Kolejne wykłady w ramach e-Akademii odbędą się w następujących terminach: 26.XI.2013 r., 10.XII.2013 r., 7.I.2014 r., 28.I.2014 r., 18.II.2014 r.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.