e-Akademia: „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Szkolenie odbędzie się w dniu 5 listopada 2013 r., o godz. 17:30, w sali wykładowej N2 na ul. Newelskiej 6.

Zajęcia poprowadzi pan Mirosław Bobrowski.

Opis szkolenia:

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną metody i zastosowania Procesów do wspomagania zarządzania Biznesem. Obok wybranych standardów opisu procesów i narzędzi je wspomagających, przedstawione zostanie zastosowanie modelowania procesów do wygenerowania wartości dodanej.

O czym będzie:

1. Co to jest model i dlaczego tak lubimy procesy, także w biznesie?
  2. Jak modelować i opisywać procesy, aby były czytelne, zrozumiałe i użyteczne.
  3. Architektura korporacyjna jako zbiór procesów.
  4. BPMN, UML i inne standardy opisu procesów.
  5. Narzędzia do modelowania procesów i kryteria ich oceny.
  6. Wskaźniki kluczowe jako klucz do optymalizacji procesów.
  7. Od usługi systemowej do faktury na przykładzie usługi hostingowej.
  8. Od Usługi Biznesowej do modelu procesu i Systemu.
  9. Jak zarządzać gotowym procesem, aby generować zysk, nie straty.

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Kolejne wykłady w ramach e-Akademii odbędą się w następujących terminach: 26.XI.2013 r., 10.XII.2013 r., 7.I.2014 r., 28.I.2014 r., 18.II.2014 r.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.