e-Akademia: „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Szkolenie odbędzie się w dniu 5 listopada 2013 r., o godz. 17:30, w sali wykładowej N2 na ul. Newelskiej 6.

Zajęcia poprowadzi pan Mirosław Bobrowski.

Opis szkolenia:

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną metody i zastosowania Procesów do wspomagania zarządzania Biznesem. Obok wybranych standardów opisu procesów i narzędzi je wspomagających, przedstawione zostanie zastosowanie modelowania procesów do wygenerowania wartości dodanej.

O czym będzie:

1. Co to jest model i dlaczego tak lubimy procesy, także w biznesie?
  2. Jak modelować i opisywać procesy, aby były czytelne, zrozumiałe i użyteczne.
  3. Architektura korporacyjna jako zbiór procesów.
  4. BPMN, UML i inne standardy opisu procesów.
  5. Narzędzia do modelowania procesów i kryteria ich oceny.
  6. Wskaźniki kluczowe jako klucz do optymalizacji procesów.
  7. Od usługi systemowej do faktury na przykładzie usługi hostingowej.
  8. Od Usługi Biznesowej do modelu procesu i Systemu.
  9. Jak zarządzać gotowym procesem, aby generować zysk, nie straty.

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Kolejne wykłady w ramach e-Akademii odbędą się w następujących terminach: 26.XI.2013 r., 10.XII.2013 r., 7.I.2014 r., 28.I.2014 r., 18.II.2014 r.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.