e-Akademia: „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Modelowanie procesów biznesowych - metodyki i zastosowania”

Szkolenie odbędzie się w dniu 5 listopada 2013 r., o godz. 17:30, w sali wykładowej N2 na ul. Newelskiej 6.

Zajęcia poprowadzi pan Mirosław Bobrowski.

Opis szkolenia:

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną metody i zastosowania Procesów do wspomagania zarządzania Biznesem. Obok wybranych standardów opisu procesów i narzędzi je wspomagających, przedstawione zostanie zastosowanie modelowania procesów do wygenerowania wartości dodanej.

O czym będzie:

1. Co to jest model i dlaczego tak lubimy procesy, także w biznesie?
  2. Jak modelować i opisywać procesy, aby były czytelne, zrozumiałe i użyteczne.
  3. Architektura korporacyjna jako zbiór procesów.
  4. BPMN, UML i inne standardy opisu procesów.
  5. Narzędzia do modelowania procesów i kryteria ich oceny.
  6. Wskaźniki kluczowe jako klucz do optymalizacji procesów.
  7. Od usługi systemowej do faktury na przykładzie usługi hostingowej.
  8. Od Usługi Biznesowej do modelu procesu i Systemu.
  9. Jak zarządzać gotowym procesem, aby generować zysk, nie straty.

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

Kolejne wykłady w ramach e-Akademii odbędą się w następujących terminach: 26.XI.2013 r., 10.XII.2013 r., 7.I.2014 r., 28.I.2014 r., 18.II.2014 r.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.