E-Akademia: Poziomy zarządzania projektem w odniesieniu do ról i odpowiedzialności

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkolenia są otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat poświadczający udział.

„Poziomy zarządzania projektem w odniesieniu do ról i odpowiedzialności”
Wykład poprowadzi Ewa Szczepańska

22 maja 2012, godzina 17:30, sala wykładowa N2

Osoby, które do 20 maja 2012 zgłoszą swój udział, otrzymają certyfikat uczestnictwa.

» Więcej informacji o szkoleniu

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.