E-AKADEMIA: „Praktyczne aspekty stosowania ustawy Prawo autorskie w obszarze IT”, „Wizja rozwoju ePUAP”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenia w ramach Projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, które odbędą się 13 grudnia 2011 r. oraz 3 stycznia 2012 r. o godzinie 17:30 w sali wykładowej N2.

13 grudnia 2011 r. godzina 17:30, sala wykładowa N2
„Praktyczne aspekty stosowania ustawy Prawo autorskie w obszarze IT” - wykład wygłosi Izabela Adamska

3 stycznia 2012 r. godzina 17:30, sala wykładowa N2
„Wizja rozwoju ePUAP” - wykład wygłosi Igor Bednarski

» Więcej informacji o szkoleniach
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.