E-AKADEMIA: „Praktyczne aspekty stosowania ustawy Prawo autorskie w obszarze IT”, „Wizja rozwoju ePUAP”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenia w ramach Projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, które odbędą się 13 grudnia 2011 r. oraz 3 stycznia 2012 r. o godzinie 17:30 w sali wykładowej N2.

13 grudnia 2011 r. godzina 17:30, sala wykładowa N2
„Praktyczne aspekty stosowania ustawy Prawo autorskie w obszarze IT” - wykład wygłosi Izabela Adamska

3 stycznia 2012 r. godzina 17:30, sala wykładowa N2
„Wizja rozwoju ePUAP” - wykład wygłosi Igor Bednarski

» Więcej informacji o szkoleniach
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.