E-AKADEMIA: „Praktyczne aspekty stosowania ustawy Prawo autorskie w obszarze IT”, „Wizja rozwoju ePUAP”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenia w ramach Projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, które odbędą się 13 grudnia 2011 r. oraz 3 stycznia 2012 r. o godzinie 17:30 w sali wykładowej N2.

13 grudnia 2011 r. godzina 17:30, sala wykładowa N2
„Praktyczne aspekty stosowania ustawy Prawo autorskie w obszarze IT” - wykład wygłosi Izabela Adamska

3 stycznia 2012 r. godzina 17:30, sala wykładowa N2
„Wizja rozwoju ePUAP” - wykład wygłosi Igor Bednarski

» Więcej informacji o szkoleniach
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.