e-Akademia: „System informacji w ochronie zdrowia”

05/06/2013

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „System informacji w ochronie zdrowia”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„System informacji w ochronie zdrowia”

Szkolenie odbędzie się w dniu 11 czerwca 2013 r., o godz. 17:30, w sali wykładowej N2 na ul. Newelskiej 6.

Zajęcia poprowadzi dr Kajetan Wojsyk, CSIOZ

Więcej informacji...

UWAGA! Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.