e-Akademia: „Wdrożenie systemu transakcyjnego UTP na Giełdzie Papierów Wartościowych”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie pt. „Wdrożenie systemu transakcyjnego UTP na Giełdzie Papierów Wartościowych”. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

„Wdrożenie systemu transakcyjnego UTP na Giełdzie Papierów Wartościowych”

Termin i miejsce:
14 stycznia 2014 r., godz. 17:30, sala wykładowa N2, ul. Newelska 6.

Prowadzący:
Dariusz Kułakowski - Członek Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, SA.

O czym będzie:
  • Przesłanki biznesowe uruchomienia projektu
  • Organizacja projektu
  • Zarządzanie projektem
  • System UTP (Universal Trading Platform, NYSE Technologies)
  • Podsumowanie

Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 13.01.2014, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.
Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres d.zarzadzania@wit.edu.pl.

E-AKADEMIA to szkolenia z szeroko pojętej problematyki informatyzacji administracji publicznej w Polsce organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarzadzania w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.