E-AKADEMIA - „Zarządzanie ryzykiem - teoria i praktyka”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych bezpłatnych wykładach w ramach E-AKADEMII. Szkolenia są organizowane w ramach projektu "WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) - Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkolenia są otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat poświadczający udział.

„Zarządzanie ryzykiem - teoria i praktyka” - Wykład wygłosi Ewa Szczepańska

31 stycznia 2012, godzina 17:30, sala wykładowa N2

» Więcej informacji o szkoleniu
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.