Plakaty studentów WIT na pokonkursowej międzynarodowej wystawie plakatu Ecuador Poster Bienal

Serdecznie zapraszamy na 2. edycję pokonkursowej międzynarodowej wystawy obejmującej ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata.

Zaproszenie

Druga edycja pokonkursowej międzynarodowej wystawy plakatu Ecuador Poster Bienal w Lublinie obejmie ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata. Wśród nich znalazły się plakaty pięciu studentów WIT:
Ewy Ciupińskiej, Natalii Kielmel, Dominiki Zaniewskiej, Rafała Sieńkowskiego i Łukasza Ulatowskiego, który jako jedyny Polak znalazł się wśród laureatów tego prestiżowego światowego konkursu plakatowego i otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii C: Studenci.
Prezentowane prace wyselekcjonowało międzynarodowe jury spośród ponad 10 tysięcy nadesłanych na konkurs.

W tegorocznej edycji biorą udział plakaciści należący do światowej czołówki w tej dziedzinie sztuki: m.in.:
Niklaus Troxler, Peter Bankov, Ryszard Kaja, Gitte Kath, Krzysztof Iwański, Istvan Orosz.

Kuratorem wystawy jest dr Anna Kłos.

Organizatorami wystawy Post-Ecuador Poster Bienal w Lublinie są:
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie  \  Retroavangarda  \  WIT: Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN

Otwarcie wystawy: 7 marca – godz. 18:00

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających codziennie w godzinach pracy budynku do 5 maja 2019  roku we Foyer Sali Kinowej, Cichych Kątach +1, Alei Kultur na poziomie 0 oraz na poziomie +1.

Wydarzenie na Facebooku

Plakaty studentów WIT

Autor: Rafał Sieńkowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Ewa Ciupińska Autor: Natalia Kielmel Autor: Natalia Kielmel Autor: Dominika Zaniewska

Zdjęcia z otwarcia

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00