Plakaty studentów WIT na pokonkursowej międzynarodowej wystawie plakatu Ecuador Poster Bienal

Serdecznie zapraszamy na 2. edycję pokonkursowej międzynarodowej wystawy obejmującej ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata.

Zaproszenie

Druga edycja pokonkursowej międzynarodowej wystawy plakatu Ecuador Poster Bienal w Lublinie obejmie ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata. Wśród nich znalazły się plakaty pięciu studentów WIT:
Ewy Ciupińskiej, Natalii Kielmel, Dominiki Zaniewskiej, Rafała Sieńkowskiego i Łukasza Ulatowskiego, który jako jedyny Polak znalazł się wśród laureatów tego prestiżowego światowego konkursu plakatowego i otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii C: Studenci.
Prezentowane prace wyselekcjonowało międzynarodowe jury spośród ponad 10 tysięcy nadesłanych na konkurs.

W tegorocznej edycji biorą udział plakaciści należący do światowej czołówki w tej dziedzinie sztuki: m.in.:
Niklaus Troxler, Peter Bankov, Ryszard Kaja, Gitte Kath, Krzysztof Iwański, Istvan Orosz.

Kuratorem wystawy jest dr Anna Kłos.

Organizatorami wystawy Post-Ecuador Poster Bienal w Lublinie są:
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie  \  Retroavangarda  \  WIT: Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN

Otwarcie wystawy: 7 marca – godz. 18:00

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających codziennie w godzinach pracy budynku do 5 maja 2019  roku we Foyer Sali Kinowej, Cichych Kątach +1, Alei Kultur na poziomie 0 oraz na poziomie +1.

Wydarzenie na Facebooku

Plakaty studentów WIT

Autor: Rafał Sieńkowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Ewa Ciupińska Autor: Natalia Kielmel Autor: Natalia Kielmel Autor: Dominika Zaniewska

Zdjęcia z otwarcia

Organizacja semestru zimowego 2020/21 od 19 października 2020
16/10/2020

Organizacja semestru zimowego 2020/21 od 19 października 2020

Zarządzenie Rektora w sprawie komunikatu Prezesa Rady Ministrów z dnia 15 października 2020 r. dotyczącego wprowadzenia tzw. „strefy czerwonej” w Warszawie i wynikających z tego konsekwencji.
Projekt Wstrzymany Oddech
09/10/2020

Projekt Wstrzymany Oddech

Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala - wykładowcy kierunku Grafika WIT realizatorami projektu: WSTRZYMANY ODDECH
Organizacja semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021
06/10/2020

Organizacja semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji semestru zimowego w nowym roku akademickim 2020/2021.