Plakaty studentów WIT na pokonkursowej międzynarodowej wystawie plakatu Ecuador Poster Bienal

Serdecznie zapraszamy na 2. edycję pokonkursowej międzynarodowej wystawy obejmującej ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata.

Zaproszenie

Druga edycja pokonkursowej międzynarodowej wystawy plakatu Ecuador Poster Bienal w Lublinie obejmie ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata. Wśród nich znalazły się plakaty pięciu studentów WIT:
Ewy Ciupińskiej, Natalii Kielmel, Dominiki Zaniewskiej, Rafała Sieńkowskiego i Łukasza Ulatowskiego, który jako jedyny Polak znalazł się wśród laureatów tego prestiżowego światowego konkursu plakatowego i otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii C: Studenci.
Prezentowane prace wyselekcjonowało międzynarodowe jury spośród ponad 10 tysięcy nadesłanych na konkurs.

W tegorocznej edycji biorą udział plakaciści należący do światowej czołówki w tej dziedzinie sztuki: m.in.:
Niklaus Troxler, Peter Bankov, Ryszard Kaja, Gitte Kath, Krzysztof Iwański, Istvan Orosz.

Kuratorem wystawy jest dr Anna Kłos.

Organizatorami wystawy Post-Ecuador Poster Bienal w Lublinie są:
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie  \  Retroavangarda  \  WIT: Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN

Otwarcie wystawy: 7 marca – godz. 18:00

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających codziennie w godzinach pracy budynku do 5 maja 2019  roku we Foyer Sali Kinowej, Cichych Kątach +1, Alei Kultur na poziomie 0 oraz na poziomie +1.

Wydarzenie na Facebooku

Plakaty studentów WIT

Autor: Rafał Sieńkowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Łukasz Ulatowski Autor: Ewa Ciupińska Autor: Natalia Kielmel Autor: Natalia Kielmel Autor: Dominika Zaniewska

Zdjęcia z otwarcia

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.