Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym szkoleniu w ramach E-AKADEMII które odbędzie się 29 listopada br. o godzinie 17:30 w sali wykładowej N2.
„Efektywność realizacji inwestycji teleinformatycznej w obszarze administracji (ROI, NPV)”

Wykład wygłosi Krzysztof Pawłowski

» Więcej informacji o szkoleniu
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!