Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym szkoleniu w ramach E-AKADEMII które odbędzie się 29 listopada br. o godzinie 17:30 w sali wykładowej N2.
„Efektywność realizacji inwestycji teleinformatycznej w obszarze administracji (ROI, NPV)”

Wykład wygłosi Krzysztof Pawłowski

» Więcej informacji o szkoleniu
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.