Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym szkoleniu w ramach E-AKADEMII które odbędzie się 29 listopada br. o godzinie 17:30 w sali wykładowej N2.
„Efektywność realizacji inwestycji teleinformatycznej w obszarze administracji (ROI, NPV)”

Wykład wygłosi Krzysztof Pawłowski

» Więcej informacji o szkoleniu
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.