Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym szkoleniu w ramach E-AKADEMII które odbędzie się 29 listopada br. o godzinie 17:30 w sali wykładowej N2.
„Efektywność realizacji inwestycji teleinformatycznej w obszarze administracji (ROI, NPV)”

Wykład wygłosi Krzysztof Pawłowski

» Więcej informacji o szkoleniu
» Zobacz terminy pozostałych szkoleń

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.