Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS)

Z początkiem roku akademickiego 2012/2013 zostały wprowadzone Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS) dla wszystkich studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Legitymacje studenckie starego typu, były ważne do 31 października 2012 roku i nie będą przedłużane na kolejne semestry.
W roku akademickim 2012/2013 oraz 2013/2014 Elektroniczne Legitymacje Studenckie będą wydawane bezpłatnie.

Koszty legitymacji zostaną pokryte z projektu pt. „Nowoczesne zarządzanie Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Karta ELS będzie upoważniała do ustawowych zniżek studenckich. Będzie używana do identyfikowania studentów w dziekanacie i w bibliotece WIT. Będzie można również dodać do niej funkcję karty miejskiej ZTM w Warszawie i kilku innych miastach.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.