Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS)

Z początkiem roku akademickiego 2012/2013 zostały wprowadzone Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS) dla wszystkich studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Legitymacje studenckie starego typu, były ważne do 31 października 2012 roku i nie będą przedłużane na kolejne semestry.
W roku akademickim 2012/2013 oraz 2013/2014 Elektroniczne Legitymacje Studenckie będą wydawane bezpłatnie.

Koszty legitymacji zostaną pokryte z projektu pt. „Nowoczesne zarządzanie Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Karta ELS będzie upoważniała do ustawowych zniżek studenckich. Będzie używana do identyfikowania studentów w dziekanacie i w bibliotece WIT. Będzie można również dodać do niej funkcję karty miejskiej ZTM w Warszawie i kilku innych miastach.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.