Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS)

Z początkiem roku akademickiego 2012/2013 zostały wprowadzone Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS) dla wszystkich studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Legitymacje studenckie starego typu, były ważne do 31 października 2012 roku i nie będą przedłużane na kolejne semestry.
W roku akademickim 2012/2013 oraz 2013/2014 Elektroniczne Legitymacje Studenckie będą wydawane bezpłatnie.

Koszty legitymacji zostaną pokryte z projektu pt. „Nowoczesne zarządzanie Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Karta ELS będzie upoważniała do ustawowych zniżek studenckich. Będzie używana do identyfikowania studentów w dziekanacie i w bibliotece WIT. Będzie można również dodać do niej funkcję karty miejskiej ZTM w Warszawie i kilku innych miastach.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00