Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Informatycy mogą pojechać do Hiszpanii (Tarragona), Bułgarii (Burgas) oraz Portugalii (Lizbona).
Studenci ITZ mogą wyjechać do Bułgarii (Burgas) oraz Włoch (Siena).
Grafików zapraszamy do Akademii Sztuk Pięknych w mieście Kluż-Napoka oraz na Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie świętych Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie.

Bałkany są jeszcze nieodkryte i naprawdę fascynujące! Połączenie historii, architektury, przyrody oraz kolorytu Bałkanów potrafi wzruszyć niejedną wrażliwą duszę.
Wielkie Tyrnowo jest jednym z najstarszych miast w Bułgarii – jego historia sięga 3 tysięcy lat. O jego wyjątkowym charakterze stanowi m.in. usytuowanie na kilku wzgórzach oraz charakterystyczna bałkańska zabudowa na ich stromych stokach.
Historia miasta Kluż-Napoka sięga czasów prehistorycznych. Jest to historyczna stolica Siedmiogrodu.
W latach 1994 i 2000 r. Kluż-Napoka było gospodarzem Środkowo-Europejskiej Olimpiady Informatycznej (The Central European Olympiad in Informatics (CEOI).

Serdecznie zapraszamy! O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
Ponadto istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na trzy miesięczne praktyki w krajach Unii Europejskiej.
Więcej informacji Wspolpraca zagraniczna / Erasmus.

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent
18/02/2019

Kanaan – malarstwo semantyczne \ Rafał Strent

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Kanaan – malarstwo semantyczne” naszego wykładowcy kierunku Grafika - Rafała Strenta.

Plakaty studentów WIT na pokonkursowej międzynarodowej wystawie plakatu Ecuador Poster Bienal
13/02/2019

Serdecznie zapraszamy na 2. edycję pokonkursowej międzynarodowej wystawy obejmującej ponad 200 najlepszych prac artystów z 80 krajów świata.

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium
07/02/2019

Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex – Seminarium

W dniu 13 lutego (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Przemysław Juszczuk przedstawi referat pt. „Efektywne systemy transakcyjne dla rynku Forex”.

UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT
07/02/2019

UPGROWTH 2017/2018 najlepsze dyplomy WIT

Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala
28/01/2019

Palimpsest – Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Palimpsest