Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Informatycy mogą pojechać do Hiszpanii (Tarragona), Bułgarii (Burgas) oraz Portugalii (Lizbona).
Studenci ITZ mogą wyjechać do Bułgarii (Burgas) oraz Włoch (Siena).
Grafików zapraszamy do Akademii Sztuk Pięknych w mieście Kluż-Napoka oraz na Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie świętych Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie.

Bałkany są jeszcze nieodkryte i naprawdę fascynujące! Połączenie historii, architektury, przyrody oraz kolorytu Bałkanów potrafi wzruszyć niejedną wrażliwą duszę.
Wielkie Tyrnowo jest jednym z najstarszych miast w Bułgarii – jego historia sięga 3 tysięcy lat. O jego wyjątkowym charakterze stanowi m.in. usytuowanie na kilku wzgórzach oraz charakterystyczna bałkańska zabudowa na ich stromych stokach.
Historia miasta Kluż-Napoka sięga czasów prehistorycznych. Jest to historyczna stolica Siedmiogrodu.
W latach 1994 i 2000 r. Kluż-Napoka było gospodarzem Środkowo-Europejskiej Olimpiady Informatycznej (The Central European Olympiad in Informatics (CEOI).

Serdecznie zapraszamy! O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
Ponadto istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na trzy miesięczne praktyki w krajach Unii Europejskiej.
Więcej informacji Wspolpraca zagraniczna / Erasmus.

„Current research and developments in optimization and image processing” – Seminarium
04/12/2018

W dniu 5 grudnia o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Profesor Jean-Christophe Pesquet (Centre de Vision Numérique, CentraleSupelec, University Paris-Saclay, Inria, France) przedstawi referat „Current research and developments in optimization and image processing”.
Wyróżnienie Honorowe w konkursie Ecuador Poster Bienal dla Łukasza Ulatowskiego – studenta WIT
20/11/2018

Łukasz Ulatowski – student WIT, który otrzymał Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie Ecuador Poster Bienal za serię plakatów społecznych zbiera kolejne Gratulacje!
Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.