Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Informatycy mogą pojechać do Hiszpanii (Tarragona), Bułgarii (Burgas) oraz Portugalii (Lizbona).
Studenci ITZ mogą wyjechać do Bułgarii (Burgas) oraz Włoch (Siena).
Grafików zapraszamy do Akademii Sztuk Pięknych w mieście Kluż-Napoka oraz na Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie świętych Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie.

Bałkany są jeszcze nieodkryte i naprawdę fascynujące! Połączenie historii, architektury, przyrody oraz kolorytu Bałkanów potrafi wzruszyć niejedną wrażliwą duszę.
Wielkie Tyrnowo jest jednym z najstarszych miast w Bułgarii – jego historia sięga 3 tysięcy lat. O jego wyjątkowym charakterze stanowi m.in. usytuowanie na kilku wzgórzach oraz charakterystyczna bałkańska zabudowa na ich stromych stokach.
Historia miasta Kluż-Napoka sięga czasów prehistorycznych. Jest to historyczna stolica Siedmiogrodu.
W latach 1994 i 2000 r. Kluż-Napoka było gospodarzem Środkowo-Europejskiej Olimpiady Informatycznej (The Central European Olympiad in Informatics (CEOI).

Serdecznie zapraszamy! O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
Ponadto istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na trzy miesięczne praktyki w krajach Unii Europejskiej.
Więcej informacji Wspolpraca zagraniczna / Erasmus.

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.