Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Informatycy mogą pojechać do Hiszpanii (Tarragona), Bułgarii (Burgas) oraz Portugalii (Lizbona).
Studenci ITZ mogą wyjechać do Bułgarii (Burgas) oraz Włoch (Siena).
Grafików zapraszamy do Akademii Sztuk Pięknych w mieście Kluż-Napoka oraz na Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie świętych Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie.

Bałkany są jeszcze nieodkryte i naprawdę fascynujące! Połączenie historii, architektury, przyrody oraz kolorytu Bałkanów potrafi wzruszyć niejedną wrażliwą duszę.
Wielkie Tyrnowo jest jednym z najstarszych miast w Bułgarii – jego historia sięga 3 tysięcy lat. O jego wyjątkowym charakterze stanowi m.in. usytuowanie na kilku wzgórzach oraz charakterystyczna bałkańska zabudowa na ich stromych stokach.
Historia miasta Kluż-Napoka sięga czasów prehistorycznych. Jest to historyczna stolica Siedmiogrodu.
W latach 1994 i 2000 r. Kluż-Napoka było gospodarzem Środkowo-Europejskiej Olimpiady Informatycznej (The Central European Olympiad in Informatics (CEOI).

Serdecznie zapraszamy! O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
Ponadto istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na trzy miesięczne praktyki w krajach Unii Europejskiej.
Więcej informacji Wspolpraca zagraniczna / Erasmus.

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.