EuroStaż - Płatne staże w Parlamencie Europejskim

18 marca rozpoczęła się II edycja konkursu „EuroStaż”. Do wygrania jest aż 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim.
EuroStaż jest konkursem dedykowanym osobom między 19 a 26 rokiem życia. Takim, które chcą rozwinąć umiejętności, poszerzyć kwalifikacje i horyzonty oraz zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia.

Terminy:

• 18 marca 2013 r. – 16 kwietnia 2013 r. – I etap konkursu
  • 22 kwietnia 2013 r. – 12 maja 2013 r. – II etap konkursu
  • 3 czerwca 2013 r. – 30 czerwca 2013 r. – III etap konkursu
  • 1 lipca - 14 lipca 2013 r. – rozstrzygnięcie Konkursu
  • wrzesień 2013 r. – termin odbycia stażu oraz wyjazdu studyjnego

Nagrody

• I nagroda – 16 płatnych staży; w konkursie zostanie wyłonionych 16 laureatów, po 1 z każdego województwa
  • II nagroda – 32 wyjazdy studyjne dla osób, które zajmą II i III miejsce w każdym województwie
  • III nagroda – nagrody dodatkowe dla osób, które zajmą IV i V miejsce w każdym województwie

Bruksela jest na wyciągnięcie ręki!

Organizatorami konkursu są: Instytut Obywatelski, Europejska Partia Ludowa i Platforma Obywatelska.
Patronat medialny objął portal Polska Ma Sens.

Więcej informacji na stronie: www.eurostaz.pl

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.