EuroStaż - Płatne staże w Parlamencie Europejskim

18 marca rozpoczęła się II edycja konkursu „EuroStaż”. Do wygrania jest aż 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim.
EuroStaż jest konkursem dedykowanym osobom między 19 a 26 rokiem życia. Takim, które chcą rozwinąć umiejętności, poszerzyć kwalifikacje i horyzonty oraz zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia.

Terminy:

• 18 marca 2013 r. – 16 kwietnia 2013 r. – I etap konkursu
  • 22 kwietnia 2013 r. – 12 maja 2013 r. – II etap konkursu
  • 3 czerwca 2013 r. – 30 czerwca 2013 r. – III etap konkursu
  • 1 lipca - 14 lipca 2013 r. – rozstrzygnięcie Konkursu
  • wrzesień 2013 r. – termin odbycia stażu oraz wyjazdu studyjnego

Nagrody

• I nagroda – 16 płatnych staży; w konkursie zostanie wyłonionych 16 laureatów, po 1 z każdego województwa
  • II nagroda – 32 wyjazdy studyjne dla osób, które zajmą II i III miejsce w każdym województwie
  • III nagroda – nagrody dodatkowe dla osób, które zajmą IV i V miejsce w każdym województwie

Bruksela jest na wyciągnięcie ręki!

Organizatorami konkursu są: Instytut Obywatelski, Europejska Partia Ludowa i Platforma Obywatelska.
Patronat medialny objął portal Polska Ma Sens.

Więcej informacji na stronie: www.eurostaz.pl

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.