EuroStaż - Płatne staże w Parlamencie Europejskim

18 marca rozpoczęła się II edycja konkursu „EuroStaż”. Do wygrania jest aż 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim.
EuroStaż jest konkursem dedykowanym osobom między 19 a 26 rokiem życia. Takim, które chcą rozwinąć umiejętności, poszerzyć kwalifikacje i horyzonty oraz zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia.

Terminy:

• 18 marca 2013 r. – 16 kwietnia 2013 r. – I etap konkursu
  • 22 kwietnia 2013 r. – 12 maja 2013 r. – II etap konkursu
  • 3 czerwca 2013 r. – 30 czerwca 2013 r. – III etap konkursu
  • 1 lipca - 14 lipca 2013 r. – rozstrzygnięcie Konkursu
  • wrzesień 2013 r. – termin odbycia stażu oraz wyjazdu studyjnego

Nagrody

• I nagroda – 16 płatnych staży; w konkursie zostanie wyłonionych 16 laureatów, po 1 z każdego województwa
  • II nagroda – 32 wyjazdy studyjne dla osób, które zajmą II i III miejsce w każdym województwie
  • III nagroda – nagrody dodatkowe dla osób, które zajmą IV i V miejsce w każdym województwie

Bruksela jest na wyciągnięcie ręki!

Organizatorami konkursu są: Instytut Obywatelski, Europejska Partia Ludowa i Platforma Obywatelska.
Patronat medialny objął portal Polska Ma Sens.

Więcej informacji na stronie: www.eurostaz.pl

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii