EuroStaż - Płatne staże w Parlamencie Europejskim

18 marca rozpoczęła się II edycja konkursu „EuroStaż”. Do wygrania jest aż 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim.
EuroStaż jest konkursem dedykowanym osobom między 19 a 26 rokiem życia. Takim, które chcą rozwinąć umiejętności, poszerzyć kwalifikacje i horyzonty oraz zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia.

Terminy:

• 18 marca 2013 r. – 16 kwietnia 2013 r. – I etap konkursu
  • 22 kwietnia 2013 r. – 12 maja 2013 r. – II etap konkursu
  • 3 czerwca 2013 r. – 30 czerwca 2013 r. – III etap konkursu
  • 1 lipca - 14 lipca 2013 r. – rozstrzygnięcie Konkursu
  • wrzesień 2013 r. – termin odbycia stażu oraz wyjazdu studyjnego

Nagrody

• I nagroda – 16 płatnych staży; w konkursie zostanie wyłonionych 16 laureatów, po 1 z każdego województwa
  • II nagroda – 32 wyjazdy studyjne dla osób, które zajmą II i III miejsce w każdym województwie
  • III nagroda – nagrody dodatkowe dla osób, które zajmą IV i V miejsce w każdym województwie

Bruksela jest na wyciągnięcie ręki!

Organizatorami konkursu są: Instytut Obywatelski, Europejska Partia Ludowa i Platforma Obywatelska.
Patronat medialny objął portal Polska Ma Sens.

Więcej informacji na stronie: www.eurostaz.pl

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.