Festiwal Inteligencja Finansowa w Warszawie

Już 13 grudnia rusza kolejna edycja Festiwalu Inteligencja Finansowa organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club. Festiwal jest objęty honorowymi patronatami Ministra Rozwoju Regionalnego, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Gospodarki.

Wszystkie szkolenia i warsztaty są darmowe.

Więcej informacji pod adresem inteligencja-finansowa.org.pl.

Zobacz Harmonogram

FESTIWAL INTELIGENCJA FINANSOWA, 13-15 grudnia, Warszawa,
www.inteligencja-finansowa.org.pl
www.facebook.com/FIFWarszawa

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.