Festiwal Inteligencja Finansowa w Warszawie

Już 13 grudnia rusza kolejna edycja Festiwalu Inteligencja Finansowa organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club. Festiwal jest objęty honorowymi patronatami Ministra Rozwoju Regionalnego, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Gospodarki.

Wszystkie szkolenia i warsztaty są darmowe.

Więcej informacji pod adresem inteligencja-finansowa.org.pl.

Zobacz Harmonogram

FESTIWAL INTELIGENCJA FINANSOWA, 13-15 grudnia, Warszawa,
www.inteligencja-finansowa.org.pl
www.facebook.com/FIFWarszawa

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.