Fifteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets (IWIFSGN 2016)

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT jest organizatorem konferencji Fifteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets.

W tym roku konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 12-14 października 2016 r., przy czym główne sesje zorganizowane będą w dniu 14 października 2016 r.

Więcej informacji na stronie konferencji: Fifteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.