Filmy studentów kierunku Grafiki WIT na festiwalu „Lalka też człowiek”

Podczas trwającej od 14 listopada VII edycji międzynarodowego festiwalu teatru lalek i animacji filmowych dla dorosłych „Lalka też człowiek” zaprezentowało się 15 grup teatralnych z całego świata, m.in. z Holandii, Iranu, Norwegii, Kanady, Kostaryki i Włoch. Widzowie mogli zobaczyć także ponad 50 animacji filmowych z kraju i zagranicy.
Wśród nich filmy studentów kierunku Grafiki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej w Warszawie zrealizowane pod kierunkiem Grzegorza Rogali.

Zobacz filmy studentów kierunku Grafiki WSISiZ

VII Międzynarodowy Festiwal Teatru Lalek i Animacji Filmowych dla Dorosłych Lalka Też Człowiek, 14-20 listopada, Warszawa,
www.lalkatezczlowiek.eu
www.facebook.com/lalkatezczlowiek

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.