Filmy studentów kierunku Grafiki WIT na festiwalu „Lalka też człowiek”

Podczas trwającej od 14 listopada VII edycji międzynarodowego festiwalu teatru lalek i animacji filmowych dla dorosłych „Lalka też człowiek” zaprezentowało się 15 grup teatralnych z całego świata, m.in. z Holandii, Iranu, Norwegii, Kanady, Kostaryki i Włoch. Widzowie mogli zobaczyć także ponad 50 animacji filmowych z kraju i zagranicy.
Wśród nich filmy studentów kierunku Grafiki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej w Warszawie zrealizowane pod kierunkiem Grzegorza Rogali.

Zobacz filmy studentów kierunku Grafiki WSISiZ

VII Międzynarodowy Festiwal Teatru Lalek i Animacji Filmowych dla Dorosłych Lalka Też Człowiek, 14-20 listopada, Warszawa,
www.lalkatezczlowiek.eu
www.facebook.com/lalkatezczlowiek

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.