FOTORELACJA / Jarosław Dawidziuk • Spotkania z Twórcami

W dniu 9 czerwca 2017 r. odbyło się kolejne wydarzenie #SpotkaniaZTwórcami. W sympatycznej atmosferze nasz gość Jarosław Dawidziuk dzielił się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, a także odpowiadał na pytania dotyczące m.in. kariery zawodowej, swojej twórczości czy praktycznych porad. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!