Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.

Było dużo atrakcji 👉 warsztaty cyfrowego malarstwa, showroom Eizo/Wacom, otwarte wykłady przygotowane przez wykładowców WIT: prawo własności intelektualnej, grafika 3D w grach komputerowych, zastosowanie programów 3D przy tworzeniu ilustracji , videomapping, wystawa najlepszych dyplomów WIT i prac studenckich, prelekcja o pracy w agencji reklamowej, którą poprowadziła absolwentka WIT - Kasia Bernat, turniej Heartstone.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!