Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.

Było dużo atrakcji 👉 warsztaty cyfrowego malarstwa, showroom Eizo/Wacom, otwarte wykłady przygotowane przez wykładowców WIT: prawo własności intelektualnej, grafika 3D w grach komputerowych, zastosowanie programów 3D przy tworzeniu ilustracji , videomapping, wystawa najlepszych dyplomów WIT i prac studenckich, prelekcja o pracy w agencji reklamowej, którą poprowadziła absolwentka WIT - Kasia Bernat, turniej Heartstone.

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!