Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.

Było dużo atrakcji 👉 warsztaty cyfrowego malarstwa, showroom Eizo/Wacom, otwarte wykłady przygotowane przez wykładowców WIT: prawo własności intelektualnej, grafika 3D w grach komputerowych, zastosowanie programów 3D przy tworzeniu ilustracji , videomapping, wystawa najlepszych dyplomów WIT i prac studenckich, prelekcja o pracy w agencji reklamowej, którą poprowadziła absolwentka WIT - Kasia Bernat, turniej Heartstone.

„Multidimensional data visualization: methods, software and applications” – Seminarium
19/09/2018

W dniu 3 października, o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, prof. Gintautas Dzemyda (Institute of Data Science and Digital Technologies, Vilnius University) przedstawi referat „Multidimensional data visualization: methods, software and applications”.
Wystawa Grafika WIT 2018
12/09/2018

Wystawa Grafika WIT 2018

Serdecznie zapraszamy na wystawę wykładowców i absolwentów kierunku Grafika pt. „Grafika WIT”.

Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019
12/09/2018

Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 27 września 2018 roku o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Salon Maturzystów Perspektywy 2018
11/09/2018

Salon Maturzystów Perspektywy 2018

Zapraszamy na Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2018, gdzie od studentów WIT dowiecie się trochę więcej o kierunkach i specjalnościach.
Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
04/07/2018

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat „Czego nie mówią nam rankingi?”