Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.

Było dużo atrakcji 👉 warsztaty cyfrowego malarstwa, showroom Eizo/Wacom, otwarte wykłady przygotowane przez wykładowców WIT: prawo własności intelektualnej, grafika 3D w grach komputerowych, zastosowanie programów 3D przy tworzeniu ilustracji , videomapping, wystawa najlepszych dyplomów WIT i prac studenckich, prelekcja o pracy w agencji reklamowej, którą poprowadziła absolwentka WIT - Kasia Bernat, turniej Heartstone.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.