Godło Najwyższa Jakość 2013 Quality International dla WSISiZ

Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT otrzymała tytuł Laureata oraz Złote Godło Najwyższa Jakość 2013 Quality International w kategoriach: QI ORDER – zarządzanie najwyższej jakości, QI SERVICES – usługi najwyższej jakości, Usługa edukacyjna – komputerowe wspomaganie zarządzania.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.