I miejsce w rankingu

Z radością informujemy, że nasza uczelnia już po raz trzeci z rzędu zajęła I miejsce w prestiżowym i najstarszym rankingu szkół wyższych tygodnika "Wprost".
Ranking "WPROST" powstaje w oparciu o nastepujące kryteria: - wartość zaplecza intelektualnego (typ kształcenia na wydziałach i kierunkach, jakość wydziałów i kierunków, osiągnięcia naukowe kadry, jakość pracy naukowej) - jakość kształcenia ((jakość programów nauczania, zaplecze informatyczno-biblioteczne, języki obce i programy w językach obcych) - stworzenie warunków kariery zawodowej (popyt na absolwenta na rynku pracy, ocena absolwentów przez pracodawcę, ścieżki kariery, koszt kształcenia, system stypendiów i nagród) - warunki studiowania Uroczyste rozdanie statuetek odbyło się 22 maja br. na Zamku Królewskim. Szczegółowa relacja fotograficzna z tej imprezy: Aktualny ranking "Wprost": http://szkoly.wprost.pl/?c=14&e=49

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”
22/11/2019

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Przyjdź na wystawę Piękno stworzenia
Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.