I miejsce w rankingu

Z radością informujemy, że nasza uczelnia już po raz trzeci z rzędu zajęła I miejsce w prestiżowym i najstarszym rankingu szkół wyższych tygodnika "Wprost".
Ranking "WPROST" powstaje w oparciu o nastepujące kryteria: - wartość zaplecza intelektualnego (typ kształcenia na wydziałach i kierunkach, jakość wydziałów i kierunków, osiągnięcia naukowe kadry, jakość pracy naukowej) - jakość kształcenia ((jakość programów nauczania, zaplecze informatyczno-biblioteczne, języki obce i programy w językach obcych) - stworzenie warunków kariery zawodowej (popyt na absolwenta na rynku pracy, ocena absolwentów przez pracodawcę, ścieżki kariery, koszt kształcenia, system stypendiów i nagród) - warunki studiowania Uroczyste rozdanie statuetek odbyło się 22 maja br. na Zamku Królewskim. Szczegółowa relacja fotograficzna z tej imprezy: Aktualny ranking "Wprost": http://szkoly.wprost.pl/?c=14&e=49

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.