I miejsce w rankingu

Z radością informujemy, że nasza uczelnia już po raz trzeci z rzędu zajęła I miejsce w prestiżowym i najstarszym rankingu szkół wyższych tygodnika "Wprost".
Ranking "WPROST" powstaje w oparciu o nastepujące kryteria: - wartość zaplecza intelektualnego (typ kształcenia na wydziałach i kierunkach, jakość wydziałów i kierunków, osiągnięcia naukowe kadry, jakość pracy naukowej) - jakość kształcenia ((jakość programów nauczania, zaplecze informatyczno-biblioteczne, języki obce i programy w językach obcych) - stworzenie warunków kariery zawodowej (popyt na absolwenta na rynku pracy, ocena absolwentów przez pracodawcę, ścieżki kariery, koszt kształcenia, system stypendiów i nagród) - warunki studiowania Uroczyste rozdanie statuetek odbyło się 22 maja br. na Zamku Królewskim. Szczegółowa relacja fotograficzna z tej imprezy: Aktualny ranking "Wprost": http://szkoly.wprost.pl/?c=14&e=49

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.