I miejsce w rankingu

Z radością informujemy, że nasza uczelnia już po raz trzeci z rzędu zajęła I miejsce w prestiżowym i najstarszym rankingu szkół wyższych tygodnika "Wprost".
Ranking "WPROST" powstaje w oparciu o nastepujące kryteria: - wartość zaplecza intelektualnego (typ kształcenia na wydziałach i kierunkach, jakość wydziałów i kierunków, osiągnięcia naukowe kadry, jakość pracy naukowej) - jakość kształcenia ((jakość programów nauczania, zaplecze informatyczno-biblioteczne, języki obce i programy w językach obcych) - stworzenie warunków kariery zawodowej (popyt na absolwenta na rynku pracy, ocena absolwentów przez pracodawcę, ścieżki kariery, koszt kształcenia, system stypendiów i nagród) - warunki studiowania Uroczyste rozdanie statuetek odbyło się 22 maja br. na Zamku Królewskim. Szczegółowa relacja fotograficzna z tej imprezy: Aktualny ranking "Wprost": http://szkoly.wprost.pl/?c=14&e=49

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.