III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów

9 maja (środa) przy ul. Gizów 6 (sala G001) o godz. 18:00 rozpocznie się III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Przedsięwzięcie adresowane jest do młodych, kreatywnych osób, które chciałyby posiąść umiejętność tworzenia profesjonalnych biznesplanów. Warsztaty, oprócz wiedzy niezbędnej do otworzenia własnej działalności gospodarczej, dadzą możliwość wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Biznesplan, organizowanym przez Fundację Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. O popularności Warsztatów świadczy duża liczba uczestników poprzednich edycji, zaś o ich randze sukcesy zakładanych przez nich firm, jak na przykład SunHolidays, Redlab czy OPC. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji na www.aiptech.pl . Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać na biznesplany@aiptech.pl .

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.