III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów

9 maja (środa) przy ul. Gizów 6 (sala G001) o godz. 18:00 rozpocznie się III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Przedsięwzięcie adresowane jest do młodych, kreatywnych osób, które chciałyby posiąść umiejętność tworzenia profesjonalnych biznesplanów. Warsztaty, oprócz wiedzy niezbędnej do otworzenia własnej działalności gospodarczej, dadzą możliwość wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Biznesplan, organizowanym przez Fundację Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. O popularności Warsztatów świadczy duża liczba uczestników poprzednich edycji, zaś o ich randze sukcesy zakładanych przez nich firm, jak na przykład SunHolidays, Redlab czy OPC. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji na www.aiptech.pl . Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać na biznesplany@aiptech.pl .

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.