III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów

9 maja (środa) przy ul. Gizów 6 (sala G001) o godz. 18:00 rozpocznie się III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Przedsięwzięcie adresowane jest do młodych, kreatywnych osób, które chciałyby posiąść umiejętność tworzenia profesjonalnych biznesplanów. Warsztaty, oprócz wiedzy niezbędnej do otworzenia własnej działalności gospodarczej, dadzą możliwość wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Biznesplan, organizowanym przez Fundację Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. O popularności Warsztatów świadczy duża liczba uczestników poprzednich edycji, zaś o ich randze sukcesy zakładanych przez nich firm, jak na przykład SunHolidays, Redlab czy OPC. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji na www.aiptech.pl . Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać na biznesplany@aiptech.pl .

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.