III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów

9 maja (środa) przy ul. Gizów 6 (sala G001) o godz. 18:00 rozpocznie się III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Przedsięwzięcie adresowane jest do młodych, kreatywnych osób, które chciałyby posiąść umiejętność tworzenia profesjonalnych biznesplanów. Warsztaty, oprócz wiedzy niezbędnej do otworzenia własnej działalności gospodarczej, dadzą możliwość wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Biznesplan, organizowanym przez Fundację Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. O popularności Warsztatów świadczy duża liczba uczestników poprzednich edycji, zaś o ich randze sukcesy zakładanych przez nich firm, jak na przykład SunHolidays, Redlab czy OPC. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji na www.aiptech.pl . Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać na biznesplany@aiptech.pl .

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.