III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów

9 maja (środa) przy ul. Gizów 6 (sala G001) o godz. 18:00 rozpocznie się III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Przedsięwzięcie adresowane jest do młodych, kreatywnych osób, które chciałyby posiąść umiejętność tworzenia profesjonalnych biznesplanów. Warsztaty, oprócz wiedzy niezbędnej do otworzenia własnej działalności gospodarczej, dadzą możliwość wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Biznesplan, organizowanym przez Fundację Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. O popularności Warsztatów świadczy duża liczba uczestników poprzednich edycji, zaś o ich randze sukcesy zakładanych przez nich firm, jak na przykład SunHolidays, Redlab czy OPC. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji na www.aiptech.pl . Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać na biznesplany@aiptech.pl .

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!