Inauguracja inkubatora w WIT W dniu 4 listopada b.r. odbyła się w naszej Uczelni inauguracja działalności Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Podczas inauguracji ogłoszony został pierwszy konkurs na najlepsze biznesplany (pomysły, które będą realizowane w inkubatorze WIT). W konferencji wzięli udział m.in.: Poseł na Sejm RP Dariusz Jacek Bachalski, Dyrektor Biura Interwencji BCC Wiesław Zawadzki, przedstawiciele Uczelni oraz licznie zgromadzeni studenci. Po konferencji odbył się warsztat dot. szczegółów prowadzenia firmy w inkubatorze.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.