Inauguracja inkubatora w WIT W dniu 4 listopada b.r. odbyła się w naszej Uczelni inauguracja działalności Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Podczas inauguracji ogłoszony został pierwszy konkurs na najlepsze biznesplany (pomysły, które będą realizowane w inkubatorze WIT). W konferencji wzięli udział m.in.: Poseł na Sejm RP Dariusz Jacek Bachalski, Dyrektor Biura Interwencji BCC Wiesław Zawadzki, przedstawiciele Uczelni oraz licznie zgromadzeni studenci. Po konferencji odbył się warsztat dot. szczegółów prowadzenia firmy w inkubatorze.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.