Inauguracja roku akademickiego 2007/2008

Rektor, Senat Uczelni, Rady Wydziałów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT uprzejmie zapraszają na inaugurację Roku Akademickiego 2007/2008, która odbędzie się dnia 27 września 2007 r. o godz. 10 00 w Pałacu Kultury i Nauki – Sala Koncertowa Plac Defilad 1, VI p. (wejście główne od ul. Marszałkowskiej).
Program inauguracji 1.Wystąpienie JM Rektora 2.Wystąpienie Prezesa Zarządu Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych 3.Wystąpienie Prezesa Polskiej Akademii Nauk 4.Uroczysta immatrykulacja 5.Gaude Mater Polonia 6.Wystąpienie przewodniczącego Samorządu Studenckiego 7.Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom 8.Wręczenie wyróżnień najlepszym studentom 9.Wykład inauguracyjny prof. dr hab. inż. Janusza Kacprzyka pt. „Człowiek jako ważny, ale kłopotliwy element systemów informatycznych” 10.Gaudeamus igitur

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.