Inauguracja roku akademickiego 2007/2008

Rektor, Senat Uczelni, Rady Wydziałów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT uprzejmie zapraszają na inaugurację Roku Akademickiego 2007/2008, która odbędzie się dnia 27 września 2007 r. o godz. 10 00 w Pałacu Kultury i Nauki – Sala Koncertowa Plac Defilad 1, VI p. (wejście główne od ul. Marszałkowskiej).
Program inauguracji 1.Wystąpienie JM Rektora 2.Wystąpienie Prezesa Zarządu Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych 3.Wystąpienie Prezesa Polskiej Akademii Nauk 4.Uroczysta immatrykulacja 5.Gaude Mater Polonia 6.Wystąpienie przewodniczącego Samorządu Studenckiego 7.Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom 8.Wręczenie wyróżnień najlepszym studentom 9.Wykład inauguracyjny prof. dr hab. inż. Janusza Kacprzyka pt. „Człowiek jako ważny, ale kłopotliwy element systemów informatycznych” 10.Gaudeamus igitur

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.