Inauguracja roku akademickiego 2008/2009

Rektor, Senat Uczelni, Rady Wydziałów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT uprzejmie zapraszają na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2008/2009, która odbędzie się dnia 29 września 2008 r. o godz.10 00 w auli Zespołu Szkół nr 24 im prof Stefana Bryły przy ul. Księcia Janusza 45/47 Jednocześnie informujemy, że w godzinach 8.00 - 14.00 zgodnie z zarządzeniem Rektora WSISiZ nie ma zajęć.
PROGRAM 1. Przemówienie Rektora WSISiZ dr hab. inż. Macieja Krawczaka. 2. Wystąpienia zaproszonych gości. 3. Immatrykulacja. 4. Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WSISiZ. 5. Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom. 6. Wręczenie wyróżnień najlepszym studentom. 7. Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Andrzeja Bliklego pt. „Postkapitalistyczne społeczeństwo wiedzy według Petera Druckera”. 8. Gaudeamus igitur.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.