Inauguracja roku akademickiego 2008/2009

Rektor, Senat Uczelni, Rady Wydziałów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT uprzejmie zapraszają na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2008/2009, która odbędzie się dnia 29 września 2008 r. o godz.10 00 w auli Zespołu Szkół nr 24 im prof Stefana Bryły przy ul. Księcia Janusza 45/47 Jednocześnie informujemy, że w godzinach 8.00 - 14.00 zgodnie z zarządzeniem Rektora WSISiZ nie ma zajęć.
PROGRAM 1. Przemówienie Rektora WSISiZ dr hab. inż. Macieja Krawczaka. 2. Wystąpienia zaproszonych gości. 3. Immatrykulacja. 4. Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WSISiZ. 5. Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom. 6. Wręczenie wyróżnień najlepszym studentom. 7. Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Andrzeja Bliklego pt. „Postkapitalistyczne społeczeństwo wiedzy według Petera Druckera”. 8. Gaudeamus igitur.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.