Inauguracja roku akademickiego 2008/2009

Rektor, Senat Uczelni, Rady Wydziałów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT uprzejmie zapraszają na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2008/2009, która odbędzie się dnia 29 września 2008 r. o godz.10 00 w auli Zespołu Szkół nr 24 im prof Stefana Bryły przy ul. Księcia Janusza 45/47 Jednocześnie informujemy, że w godzinach 8.00 - 14.00 zgodnie z zarządzeniem Rektora WSISiZ nie ma zajęć.
PROGRAM 1. Przemówienie Rektora WSISiZ dr hab. inż. Macieja Krawczaka. 2. Wystąpienia zaproszonych gości. 3. Immatrykulacja. 4. Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WSISiZ. 5. Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom. 6. Wręczenie wyróżnień najlepszym studentom. 7. Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Andrzeja Bliklego pt. „Postkapitalistyczne społeczeństwo wiedzy według Petera Druckera”. 8. Gaudeamus igitur.

Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje