Inauguracja roku akademickiego 2008/2009

Rektor, Senat Uczelni, Rady Wydziałów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT uprzejmie zapraszają na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2008/2009, która odbędzie się dnia 29 września 2008 r. o godz.10 00 w auli Zespołu Szkół nr 24 im prof Stefana Bryły przy ul. Księcia Janusza 45/47 Jednocześnie informujemy, że w godzinach 8.00 - 14.00 zgodnie z zarządzeniem Rektora WSISiZ nie ma zajęć.
PROGRAM 1. Przemówienie Rektora WSISiZ dr hab. inż. Macieja Krawczaka. 2. Wystąpienia zaproszonych gości. 3. Immatrykulacja. 4. Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WSISiZ. 5. Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom. 6. Wręczenie wyróżnień najlepszym studentom. 7. Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Andrzeja Bliklego pt. „Postkapitalistyczne społeczeństwo wiedzy według Petera Druckera”. 8. Gaudeamus igitur.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.