Inauguracja roku akademickiego 2008/2009

Rektor, Senat Uczelni, Rady Wydziałów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT uprzejmie zapraszają na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2008/2009, która odbędzie się dnia 29 września 2008 r. o godz.10 00 w auli Zespołu Szkół nr 24 im prof Stefana Bryły przy ul. Księcia Janusza 45/47 Jednocześnie informujemy, że w godzinach 8.00 - 14.00 zgodnie z zarządzeniem Rektora WSISiZ nie ma zajęć.
PROGRAM 1. Przemówienie Rektora WSISiZ dr hab. inż. Macieja Krawczaka. 2. Wystąpienia zaproszonych gości. 3. Immatrykulacja. 4. Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WSISiZ. 5. Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom. 6. Wręczenie wyróżnień najlepszym studentom. 7. Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Andrzeja Bliklego pt. „Postkapitalistyczne społeczeństwo wiedzy według Petera Druckera”. 8. Gaudeamus igitur.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.