Infovide-Matrix Diving Exploration

W czerwcu 2007 miała miejsce ekspedycja Infovide-Matrix Diving Exploration, której celem było dotarcie do nie odkrytych wcześniej obszarów dna Morza Czerwonego. Wyprawa pokazała, że możliwa jest realizacja postawionych wcześniej celów i własnych pasji. Jurek Błaszczyk osiągając podczas ekspedycji rekordową głębokość 231 metrów udowodnił, że możliwe jest przesuwanie własnych granic. W związku z tym, firma Infovide-Matrix S.A. postanowiła wraz z partnerami zorganizować konkurs, który umożliwi studentom realizację lub zaprezentowanie własnych marzeń związanych z projektami o charakterze „eksploracyjnym” :-) W konkursie wybrane zostaną najlepsze projekty o charakterze eksploracyjnym, odkrywczym lub ekstremalnym. Nagrodzone zostaną projekty w 2 kategoriach: - Projekt zrealizowany opisujący przedsięwzięcie zrealizowane w ostatnich 2 latach, udokumentowane zdjęciami - Projekt planowany opisujący założenia przedsięwzięcia, które będzie zrealizowane w najbliższym roku
Więcej informacji o konkursie: http://www.infovidematrix.pl/index.php/o_firmie/sponsoring/konkurs-dla-studentow Regulamin konkursu: http://www.infovidematrix.pl/index.php?page=regulamin-konkursu-poszerzamy-granice-mozliwosci Formularz zgłoszeniowy: http://www.infovidematrix.pl/index.php/o_firmie/sponsoring/konkurs-dla-studentow/formularz-zgloszeniowy Zapraszamy!!!

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.