Infovide-Matrix Diving Exploration

W czerwcu 2007 miała miejsce ekspedycja Infovide-Matrix Diving Exploration, której celem było dotarcie do nie odkrytych wcześniej obszarów dna Morza Czerwonego. Wyprawa pokazała, że możliwa jest realizacja postawionych wcześniej celów i własnych pasji. Jurek Błaszczyk osiągając podczas ekspedycji rekordową głębokość 231 metrów udowodnił, że możliwe jest przesuwanie własnych granic. W związku z tym, firma Infovide-Matrix S.A. postanowiła wraz z partnerami zorganizować konkurs, który umożliwi studentom realizację lub zaprezentowanie własnych marzeń związanych z projektami o charakterze „eksploracyjnym” :-) W konkursie wybrane zostaną najlepsze projekty o charakterze eksploracyjnym, odkrywczym lub ekstremalnym. Nagrodzone zostaną projekty w 2 kategoriach: - Projekt zrealizowany opisujący przedsięwzięcie zrealizowane w ostatnich 2 latach, udokumentowane zdjęciami - Projekt planowany opisujący założenia przedsięwzięcia, które będzie zrealizowane w najbliższym roku
Więcej informacji o konkursie: http://www.infovidematrix.pl/index.php/o_firmie/sponsoring/konkurs-dla-studentow Regulamin konkursu: http://www.infovidematrix.pl/index.php?page=regulamin-konkursu-poszerzamy-granice-mozliwosci Formularz zgłoszeniowy: http://www.infovidematrix.pl/index.php/o_firmie/sponsoring/konkurs-dla-studentow/formularz-zgloszeniowy Zapraszamy!!!

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.