Instalacja studencka Wirtualny Brandt

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami związanymi z instalacją studencką "Wirtualny Brandt". Instalacja jest jednym z głównych elementów obchodów 100 rocznicy śmierci tego wielkiego malarza w Orońsku. W całości oparta o tzw rzeczywistość rozszerzoną (ang. augmented reality) w której na ekranie smartfonu nasz świat wzbogacany jest na bieżąco ("realtime") o elementy wirtualne.

W tym przypadku wirtualizacji poddane zostały dzieła sztuki stanowiące wystrój Pałacyku Brandta w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku.

Instalacja jest unikalna - pierwsza tego typu w Polsce.

Dziedzictwo Patrząc na Brandta

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.