Inżynier - znaczy sukces !

Z radością informujemy, że nasza uczelnia znajduje się na II miejscu za SGH w rankingu szkół wyższych tygodnika "Newsweek".
Celem rankingu było oszacowanie rynkowej wartości wykształcenia- okazuje się, że wykształcenie oferowane przez WSISiZ jest w cenie. Nasza Uczelnia została doceniona za całokształt wieloletniej działalności na rzecz rozwoju polskich kadr dyrektorskich, menedżerskich i kierowniczych. Równocześnie w rankingu ogólnopolskim tygodnika "Newsweek" uplasowaliśmy się na XIII miejscu, ustępując jedynie dużym uczelniom technicznym takim jak Politechnika Warszawska czy Politechnika Gdańska. Pozwala to stwierdzić, że nasza oferta edukacyjna jest atrakcyjna zarówno dla przyszłych menedżerów jak i inżynierów. Aktualny ranking "Newsweek": http://www.newsweek.pl/rankingi/szkoly%5Fwyzsze%5F2008/

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.