Inżynier - znaczy sukces !

Z radością informujemy, że nasza uczelnia znajduje się na II miejscu za SGH w rankingu szkół wyższych tygodnika "Newsweek".
Celem rankingu było oszacowanie rynkowej wartości wykształcenia- okazuje się, że wykształcenie oferowane przez WSISiZ jest w cenie. Nasza Uczelnia została doceniona za całokształt wieloletniej działalności na rzecz rozwoju polskich kadr dyrektorskich, menedżerskich i kierowniczych. Równocześnie w rankingu ogólnopolskim tygodnika "Newsweek" uplasowaliśmy się na XIII miejscu, ustępując jedynie dużym uczelniom technicznym takim jak Politechnika Warszawska czy Politechnika Gdańska. Pozwala to stwierdzić, że nasza oferta edukacyjna jest atrakcyjna zarówno dla przyszłych menedżerów jak i inżynierów. Aktualny ranking "Newsweek": http://www.newsweek.pl/rankingi/szkoly%5Fwyzsze%5F2008/

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.