Inżynier - znaczy sukces !

Z radością informujemy, że nasza uczelnia znajduje się na II miejscu za SGH w rankingu szkół wyższych tygodnika "Newsweek".
Celem rankingu było oszacowanie rynkowej wartości wykształcenia- okazuje się, że wykształcenie oferowane przez WSISiZ jest w cenie. Nasza Uczelnia została doceniona za całokształt wieloletniej działalności na rzecz rozwoju polskich kadr dyrektorskich, menedżerskich i kierowniczych. Równocześnie w rankingu ogólnopolskim tygodnika "Newsweek" uplasowaliśmy się na XIII miejscu, ustępując jedynie dużym uczelniom technicznym takim jak Politechnika Warszawska czy Politechnika Gdańska. Pozwala to stwierdzić, że nasza oferta edukacyjna jest atrakcyjna zarówno dla przyszłych menedżerów jak i inżynierów. Aktualny ranking "Newsweek": http://www.newsweek.pl/rankingi/szkoly%5Fwyzsze%5F2008/

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.