18. Inżynierskie Targi Pracy

Zapraszamy na „18. Inżynierskie Targi Pracy”, które odbędą się 12-13 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Szukasz stałej pracy, stażu, praktyk?
A może chcesz tylko zbadać aktualne zapotrzebowanie rynku?
Przyjdź i zobacz jedne z największych i najstarszych targów pracy w Polsce.

Firmy biorące udział w targach stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.

Co gwarantujemy?
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami ponad 70 prestiżowych firm różnej branży,
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • bezpłatne „Warsztaty dla Studentów”, prowadzone przez wystawców,
  • plebiscyt „Pracodawca dla Inżyniera”, czyli wybór firmy, która przedstawia najkorzystniejsze warunki rozwoju dla studenta.
Organizator: Stowarzyszenie Studentów BEST
Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej
Data wydarzenia: 12-13 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.TargiPracy.org.pl oraz www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.