18. Inżynierskie Targi Pracy

Zapraszamy na „18. Inżynierskie Targi Pracy”, które odbędą się 12-13 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Szukasz stałej pracy, stażu, praktyk?
A może chcesz tylko zbadać aktualne zapotrzebowanie rynku?
Przyjdź i zobacz jedne z największych i najstarszych targów pracy w Polsce.

Firmy biorące udział w targach stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.

Co gwarantujemy?
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami ponad 70 prestiżowych firm różnej branży,
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • bezpłatne „Warsztaty dla Studentów”, prowadzone przez wystawców,
  • plebiscyt „Pracodawca dla Inżyniera”, czyli wybór firmy, która przedstawia najkorzystniejsze warunki rozwoju dla studenta.
Organizator: Stowarzyszenie Studentów BEST
Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej
Data wydarzenia: 12-13 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.TargiPracy.org.pl oraz www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.