18. Inżynierskie Targi Pracy

Zapraszamy na „18. Inżynierskie Targi Pracy”, które odbędą się 12-13 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Szukasz stałej pracy, stażu, praktyk?
A może chcesz tylko zbadać aktualne zapotrzebowanie rynku?
Przyjdź i zobacz jedne z największych i najstarszych targów pracy w Polsce.

Firmy biorące udział w targach stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.

Co gwarantujemy?
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami ponad 70 prestiżowych firm różnej branży,
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • bezpłatne „Warsztaty dla Studentów”, prowadzone przez wystawców,
  • plebiscyt „Pracodawca dla Inżyniera”, czyli wybór firmy, która przedstawia najkorzystniejsze warunki rozwoju dla studenta.
Organizator: Stowarzyszenie Studentów BEST
Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej
Data wydarzenia: 12-13 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.TargiPracy.org.pl oraz www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.