18. Inżynierskie Targi Pracy

Zapraszamy na „18. Inżynierskie Targi Pracy”, które odbędą się 12-13 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Szukasz stałej pracy, stażu, praktyk?
A może chcesz tylko zbadać aktualne zapotrzebowanie rynku?
Przyjdź i zobacz jedne z największych i najstarszych targów pracy w Polsce.

Firmy biorące udział w targach stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.

Co gwarantujemy?
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami ponad 70 prestiżowych firm różnej branży,
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • bezpłatne „Warsztaty dla Studentów”, prowadzone przez wystawców,
  • plebiscyt „Pracodawca dla Inżyniera”, czyli wybór firmy, która przedstawia najkorzystniejsze warunki rozwoju dla studenta.
Organizator: Stowarzyszenie Studentów BEST
Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej
Data wydarzenia: 12-13 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.TargiPracy.org.pl oraz www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.