18. Inżynierskie Targi Pracy

Zapraszamy na „18. Inżynierskie Targi Pracy”, które odbędą się 12-13 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Szukasz stałej pracy, stażu, praktyk?
A może chcesz tylko zbadać aktualne zapotrzebowanie rynku?
Przyjdź i zobacz jedne z największych i najstarszych targów pracy w Polsce.

Firmy biorące udział w targach stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.

Co gwarantujemy?
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami ponad 70 prestiżowych firm różnej branży,
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • bezpłatne „Warsztaty dla Studentów”, prowadzone przez wystawców,
  • plebiscyt „Pracodawca dla Inżyniera”, czyli wybór firmy, która przedstawia najkorzystniejsze warunki rozwoju dla studenta.
Organizator: Stowarzyszenie Studentów BEST
Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej
Data wydarzenia: 12-13 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.TargiPracy.org.pl oraz www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.