IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych, którego głównym organizatorem jest Samorząd Studentów WIT.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Forum Uczelni Niepublicznych - FUN jest podmiotem zrzeszającym samorządy studenckie uczelni niepublicznych znajdujących się na terenie Polski. Jest to komisja branżowa Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. Zadaniem FUN jest reprezentowanie interesu studentów, studiujących w sektorze prywatnym wobec władzy państwowej na najwyższym szczeblu.

Celem Zjazdu jest zacieśnienie współpracy między samorządami uczelni niepublicznych z całej Polski oraz wspólna praca na rzecz rozwoju samorządności uczelni niepublicznych w Polsce.

Udział w zjeździe to możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w wielu ciekawych panelach szkoleniowych, jest to również wymiana doświadczeń i praktyk między samorządowcami z całego kraju.

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.
Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
27/05/2019

Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek

Ogromnie miło nam poinformować, że w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek - Najpiękniejsze Ksiażki Roku 2018 WIT, jako współwydawca, otrzymał wyróżnienie w kategorii VII: Albumy, za książkę: Mieczysław Wasilewski. Plakat &…