IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych, którego głównym organizatorem jest Samorząd Studentów WIT.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Forum Uczelni Niepublicznych - FUN jest podmiotem zrzeszającym samorządy studenckie uczelni niepublicznych znajdujących się na terenie Polski. Jest to komisja branżowa Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. Zadaniem FUN jest reprezentowanie interesu studentów, studiujących w sektorze prywatnym wobec władzy państwowej na najwyższym szczeblu.

Celem Zjazdu jest zacieśnienie współpracy między samorządami uczelni niepublicznych z całej Polski oraz wspólna praca na rzecz rozwoju samorządności uczelni niepublicznych w Polsce.

Udział w zjeździe to możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w wielu ciekawych panelach szkoleniowych, jest to również wymiana doświadczeń i praktyk między samorządowcami z całego kraju.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!