IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych, którego głównym organizatorem jest Samorząd Studentów WIT.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Forum Uczelni Niepublicznych - FUN jest podmiotem zrzeszającym samorządy studenckie uczelni niepublicznych znajdujących się na terenie Polski. Jest to komisja branżowa Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. Zadaniem FUN jest reprezentowanie interesu studentów, studiujących w sektorze prywatnym wobec władzy państwowej na najwyższym szczeblu.

Celem Zjazdu jest zacieśnienie współpracy między samorządami uczelni niepublicznych z całej Polski oraz wspólna praca na rzecz rozwoju samorządności uczelni niepublicznych w Polsce.

Udział w zjeździe to możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w wielu ciekawych panelach szkoleniowych, jest to również wymiana doświadczeń i praktyk między samorządowcami z całego kraju.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.