Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.

Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych jest największą w Polsce inicjatywą skierowaną do samorządów studenckich uczelni niepublicznych.
Jest to wydarzenie skupiające liderów środowiska, w trakcie którego uczestnicy mają okazję do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w działalności na rzecz studentów.
To też znakomita okazja do wspólnej integracji, wymiany dobrych praktyk oraz networkingu.

Tradycyjnie Zjazdy odbywają się dwa razy w roku, jednak to nie jedyne okazje kiedy możemy się spotkać.

Prelegenci (WIT) na IX Zjeździe Forum Uczelni Niepublicznych

Marek Nadstawny

Jak skutecznie zarządzać i pracować zdalnie nauczy was podczas najbliższego Zjazdu Marek Nadstawny - Komputerowy Czarodziej, Trener technologii Microsoft, wykładowca w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT, certyfikowany specjalista ds. infrastruktury Microsoft. Od 2015 roku posiada tytuł Microsoft Certified Trainer i prowadzi szkolenia z zakresu Windows Client i Windows Server w zaprzyjaźnionym autoryzowanym ośrodku szkoleniowym Microsoft – CBSG Polska.

Jest aktywnym członkiem i częstym prelegentem na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows, działającej przy Microsoft Polska. Był także prelegentem podczas konferencji ITechDay organizowanej w Microsoft Polska.

We Wrześniu 2016 otworzył swoją firme pod nazwą Kompania Informatyczna. Prywatnie perkusista, amator-fotograf, wielbiciel podróży i dobrej kuchni.

dr Piotr Krochmalski

Absolwent Divine Mercy College w Wielkiej Brytanii oraz Wydziału Grafiki warszawskiej Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie gdzie w 1980 r. uzyskał dyplom w pracowni plakatu prof. Macieja Urbańca.

Uprawia wiele dziedzin twórczości. Od czasu studiów nieprzerwanie zajmuje się rysunkiem. Jest autorem 20 wystaw indywidualnych, wziął udział w ponad 50 wystawach zbiorowych. Tworzył scenografię, projekty lalek, kostiumy, plakaty oraz graficzną oprawę programów do ośmiu spektakli teatrów lalkowych w kilku największych miastach Polski. Zajmuje się też witrażem oraz ilustracją prasową. jest czynie związany z reklamą. Pracował na stanowiskach art directora i dyrektora kreatywnego w kilku polskich i zagranicznych agencjach.

Był wykładowcą przedmiotu Sztuka Reklamy na wydziałach grafiki warszawskich wyższych uczelni, m.in. w Europejskiej Akademii Sztuk, Akademii Sztuk Pięknych, a obecnie w Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT.

Rafał Sieńkowski

Projektant Interfejsów w startupie technologicznym obejmującym obszar FinTech, technologię blockchain oraz sztuczną inteligencję.

Pracował w międzynarodowych agencjach reklamowych dla takich marek jak KFC, Mastercard, Starbucks czy Coca-Cola, jak i po stronie klienta z branży esportowej.

Absolwent studiów 1. oraz 2. stopnia na kierunku grafika komputerowa w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Pełnił tutaj funkcję przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego, gdzie znacznie przyczynił się do jego rozwoju.

Pasjonat czarno-białej fotografii. Miłośnik filmów Wesa Andersona oraz Stanleya Kubricka.

www.rafalsienkowski.pl

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.
Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
27/05/2019

Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek

Ogromnie miło nam poinformować, że w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek - Najpiękniejsze Ksiażki Roku 2018 WIT, jako współwydawca, otrzymał wyróżnienie w kategorii VII: Albumy, za książkę: Mieczysław Wasilewski. Plakat &…