Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.

Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych jest największą w Polsce inicjatywą skierowaną do samorządów studenckich uczelni niepublicznych.
Jest to wydarzenie skupiające liderów środowiska, w trakcie którego uczestnicy mają okazję do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w działalności na rzecz studentów.
To też znakomita okazja do wspólnej integracji, wymiany dobrych praktyk oraz networkingu.

Tradycyjnie Zjazdy odbywają się dwa razy w roku, jednak to nie jedyne okazje kiedy możemy się spotkać.

Prelegenci (WIT) na IX Zjeździe Forum Uczelni Niepublicznych

Marek Nadstawny

Jak skutecznie zarządzać i pracować zdalnie nauczy was podczas najbliższego Zjazdu Marek Nadstawny - Komputerowy Czarodziej, Trener technologii Microsoft, wykładowca w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT, certyfikowany specjalista ds. infrastruktury Microsoft. Od 2015 roku posiada tytuł Microsoft Certified Trainer i prowadzi szkolenia z zakresu Windows Client i Windows Server w zaprzyjaźnionym autoryzowanym ośrodku szkoleniowym Microsoft – CBSG Polska.

Jest aktywnym członkiem i częstym prelegentem na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows, działającej przy Microsoft Polska. Był także prelegentem podczas konferencji ITechDay organizowanej w Microsoft Polska.

We Wrześniu 2016 otworzył swoją firme pod nazwą Kompania Informatyczna. Prywatnie perkusista, amator-fotograf, wielbiciel podróży i dobrej kuchni.

dr Piotr Krochmalski

Absolwent Divine Mercy College w Wielkiej Brytanii oraz Wydziału Grafiki warszawskiej Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie gdzie w 1980 r. uzyskał dyplom w pracowni plakatu prof. Macieja Urbańca.

Uprawia wiele dziedzin twórczości. Od czasu studiów nieprzerwanie zajmuje się rysunkiem. Jest autorem 20 wystaw indywidualnych, wziął udział w ponad 50 wystawach zbiorowych. Tworzył scenografię, projekty lalek, kostiumy, plakaty oraz graficzną oprawę programów do ośmiu spektakli teatrów lalkowych w kilku największych miastach Polski. Zajmuje się też witrażem oraz ilustracją prasową. jest czynie związany z reklamą. Pracował na stanowiskach art directora i dyrektora kreatywnego w kilku polskich i zagranicznych agencjach.

Był wykładowcą przedmiotu Sztuka Reklamy na wydziałach grafiki warszawskich wyższych uczelni, m.in. w Europejskiej Akademii Sztuk, Akademii Sztuk Pięknych, a obecnie w Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT.

Rafał Sieńkowski

Projektant Interfejsów w startupie technologicznym obejmującym obszar FinTech, technologię blockchain oraz sztuczną inteligencję.

Pracował w międzynarodowych agencjach reklamowych dla takich marek jak KFC, Mastercard, Starbucks czy Coca-Cola, jak i po stronie klienta z branży esportowej.

Absolwent studiów 1. oraz 2. stopnia na kierunku grafika komputerowa w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Pełnił tutaj funkcję przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego, gdzie znacznie przyczynił się do jego rozwoju.

Pasjonat czarno-białej fotografii. Miłośnik filmów Wesa Andersona oraz Stanleya Kubricka.

www.rafalsienkowski.pl

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!