Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.

Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych jest największą w Polsce inicjatywą skierowaną do samorządów studenckich uczelni niepublicznych.
Jest to wydarzenie skupiające liderów środowiska, w trakcie którego uczestnicy mają okazję do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w działalności na rzecz studentów.
To też znakomita okazja do wspólnej integracji, wymiany dobrych praktyk oraz networkingu.

Tradycyjnie Zjazdy odbywają się dwa razy w roku, jednak to nie jedyne okazje kiedy możemy się spotkać.

Prelegenci (WIT) na IX Zjeździe Forum Uczelni Niepublicznych

Marek Nadstawny

Jak skutecznie zarządzać i pracować zdalnie nauczy was podczas najbliższego Zjazdu Marek Nadstawny - Komputerowy Czarodziej, Trener technologii Microsoft, wykładowca w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT, certyfikowany specjalista ds. infrastruktury Microsoft. Od 2015 roku posiada tytuł Microsoft Certified Trainer i prowadzi szkolenia z zakresu Windows Client i Windows Server w zaprzyjaźnionym autoryzowanym ośrodku szkoleniowym Microsoft – CBSG Polska.

Jest aktywnym członkiem i częstym prelegentem na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows, działającej przy Microsoft Polska. Był także prelegentem podczas konferencji ITechDay organizowanej w Microsoft Polska.

We Wrześniu 2016 otworzył swoją firme pod nazwą Kompania Informatyczna. Prywatnie perkusista, amator-fotograf, wielbiciel podróży i dobrej kuchni.

dr Piotr Krochmalski

Absolwent Divine Mercy College w Wielkiej Brytanii oraz Wydziału Grafiki warszawskiej Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie gdzie w 1980 r. uzyskał dyplom w pracowni plakatu prof. Macieja Urbańca.

Uprawia wiele dziedzin twórczości. Od czasu studiów nieprzerwanie zajmuje się rysunkiem. Jest autorem 20 wystaw indywidualnych, wziął udział w ponad 50 wystawach zbiorowych. Tworzył scenografię, projekty lalek, kostiumy, plakaty oraz graficzną oprawę programów do ośmiu spektakli teatrów lalkowych w kilku największych miastach Polski. Zajmuje się też witrażem oraz ilustracją prasową. jest czynie związany z reklamą. Pracował na stanowiskach art directora i dyrektora kreatywnego w kilku polskich i zagranicznych agencjach.

Był wykładowcą przedmiotu Sztuka Reklamy na wydziałach grafiki warszawskich wyższych uczelni, m.in. w Europejskiej Akademii Sztuk, Akademii Sztuk Pięknych, a obecnie w Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT.

Rafał Sieńkowski

Projektant Interfejsów w startupie technologicznym obejmującym obszar FinTech, technologię blockchain oraz sztuczną inteligencję.

Pracował w międzynarodowych agencjach reklamowych dla takich marek jak KFC, Mastercard, Starbucks czy Coca-Cola, jak i po stronie klienta z branży esportowej.

Absolwent studiów 1. oraz 2. stopnia na kierunku grafika komputerowa w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Pełnił tutaj funkcję przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego, gdzie znacznie przyczynił się do jego rozwoju.

Pasjonat czarno-białej fotografii. Miłośnik filmów Wesa Andersona oraz Stanleya Kubricka.

www.rafalsienkowski.pl

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA
04/04/2019

Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

3 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie z zagranicznymi grafikami, na którym omawiano kwestie współpracy – w tym organizację wystaw prac studentów, wizyty studyjne, wymianę studentów itp.
Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska
29/03/2019

Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska

Krzysztof Piotr Durmaj – student kierunku Grafika WIT pracował przy sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue Polska.
International Collage Art Exhibition
27/03/2019

International Collage Art Exhibition

Zapraszamy na wyjątkową wystawę, która stanowi przegląd najciekawszych i najnowszych dokonań w dziedzinie sztuki, a zarazem jest jednym z największych pokazów kolażu w Europie w ostatnich latach. Wśród uczestników wystawy wykładowcy, studenci i absolwenci Grafiki WIT: dr Anna Kłos, dr Dariusz Mlącki, Marta Caban, Marcin Królewicz, Ewa Rosłonic-Czobodzińska.
Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".