Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.

Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych jest największą w Polsce inicjatywą skierowaną do samorządów studenckich uczelni niepublicznych.
Jest to wydarzenie skupiające liderów środowiska, w trakcie którego uczestnicy mają okazję do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w działalności na rzecz studentów.
To też znakomita okazja do wspólnej integracji, wymiany dobrych praktyk oraz networkingu.

Tradycyjnie Zjazdy odbywają się dwa razy w roku, jednak to nie jedyne okazje kiedy możemy się spotkać.

Prelegenci (WIT) na IX Zjeździe Forum Uczelni Niepublicznych

Marek Nadstawny

Jak skutecznie zarządzać i pracować zdalnie nauczy was podczas najbliższego Zjazdu Marek Nadstawny - Komputerowy Czarodziej, Trener technologii Microsoft, wykładowca w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT, certyfikowany specjalista ds. infrastruktury Microsoft. Od 2015 roku posiada tytuł Microsoft Certified Trainer i prowadzi szkolenia z zakresu Windows Client i Windows Server w zaprzyjaźnionym autoryzowanym ośrodku szkoleniowym Microsoft – CBSG Polska.

Jest aktywnym członkiem i częstym prelegentem na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows, działającej przy Microsoft Polska. Był także prelegentem podczas konferencji ITechDay organizowanej w Microsoft Polska.

We Wrześniu 2016 otworzył swoją firme pod nazwą Kompania Informatyczna. Prywatnie perkusista, amator-fotograf, wielbiciel podróży i dobrej kuchni.

dr Piotr Krochmalski

Absolwent Divine Mercy College w Wielkiej Brytanii oraz Wydziału Grafiki warszawskiej Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie gdzie w 1980 r. uzyskał dyplom w pracowni plakatu prof. Macieja Urbańca.

Uprawia wiele dziedzin twórczości. Od czasu studiów nieprzerwanie zajmuje się rysunkiem. Jest autorem 20 wystaw indywidualnych, wziął udział w ponad 50 wystawach zbiorowych. Tworzył scenografię, projekty lalek, kostiumy, plakaty oraz graficzną oprawę programów do ośmiu spektakli teatrów lalkowych w kilku największych miastach Polski. Zajmuje się też witrażem oraz ilustracją prasową. jest czynie związany z reklamą. Pracował na stanowiskach art directora i dyrektora kreatywnego w kilku polskich i zagranicznych agencjach.

Był wykładowcą przedmiotu Sztuka Reklamy na wydziałach grafiki warszawskich wyższych uczelni, m.in. w Europejskiej Akademii Sztuk, Akademii Sztuk Pięknych, a obecnie w Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT.

Rafał Sieńkowski

Projektant Interfejsów w startupie technologicznym obejmującym obszar FinTech, technologię blockchain oraz sztuczną inteligencję.

Pracował w międzynarodowych agencjach reklamowych dla takich marek jak KFC, Mastercard, Starbucks czy Coca-Cola, jak i po stronie klienta z branży esportowej.

Absolwent studiów 1. oraz 2. stopnia na kierunku grafika komputerowa w Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Pełnił tutaj funkcję przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego, gdzie znacznie przyczynił się do jego rozwoju.

Pasjonat czarno-białej fotografii. Miłośnik filmów Wesa Andersona oraz Stanleya Kubricka.

www.rafalsienkowski.pl

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.