Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę?

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na dwugodzinny wykład pt „Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę? - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości” który odbędzie się 19.05.09 (wtorek) o godz. 17:00 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Warszawa, ul. Gizów 6 Bliższe informacje W trakcie wykładu powiemy między innymi o tym, jakie możliwości i korzyści daje założenie własnej działalności pod skrzydłami naszej Fundacji. Nie zabraknie również prezentacji firm, które prężnie się z nami rozwijają, a wszyscy Ci, którzy wciąż czekają z założeniem własnej firmy będą mogli się przekonać o zaletach współpracy z AIP. Naszym gościem będzie również przedstawiciel CambridgePYTHON!
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na stronie: http://aiptech.pl/display.php?622 UWAGA! Przy nazwisku prosimy o wpisanie skróconej nazwy Uczelni i nr telefonu, np. Kowalski (WIT, 0-333-444-555)

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.