Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę?

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na dwugodzinny wykład pt „Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę? - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości” który odbędzie się 19.05.09 (wtorek) o godz. 17:00 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Warszawa, ul. Gizów 6 Bliższe informacje W trakcie wykładu powiemy między innymi o tym, jakie możliwości i korzyści daje założenie własnej działalności pod skrzydłami naszej Fundacji. Nie zabraknie również prezentacji firm, które prężnie się z nami rozwijają, a wszyscy Ci, którzy wciąż czekają z założeniem własnej firmy będą mogli się przekonać o zaletach współpracy z AIP. Naszym gościem będzie również przedstawiciel CambridgePYTHON!
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na stronie: http://aiptech.pl/display.php?622 UWAGA! Przy nazwisku prosimy o wpisanie skróconej nazwy Uczelni i nr telefonu, np. Kowalski (WIT, 0-333-444-555)

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.