Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na dwugodzinny wykład pt. „Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę? - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości” który odbędzie się w poniedziałek 03.11.08 o godz. 17:30 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania ul. Gizów 6, sala 001
W trakcie wykładu dowiecie się Państwo między innymi o tym, jakie możliwości i korzyści daje założenie własnej działalności pod skrzydłami naszej Fundacji. Nie zabraknie również prezentacji firm, które prężnie się z nami rozwijają, a wszyscy Ci, którzy wciąż czekają z założeniem własnej firmy będą mogli się przekonać o zaletach współpracy z AIP. Naszym gościem będzie również przedstawiciel CambridgePYTHON! Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres szkolenia@aiptech.pl zawierając w treści Imię, Nazwisko, Nazwę Uczelni oraz nr telefonu Udział w wykładzie jest BEZPŁATNY! Zapraszamy!

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!