26/10/2008

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na dwugodzinny wykład pt. „Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę? - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości” który odbędzie się w poniedziałek 03.11.08 o godz. 17:30 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania ul. Gizów 6, sala 001

W trakcie wykładu dowiecie się Państwo między innymi o tym, jakie możliwości i korzyści daje założenie własnej działalności pod skrzydłami naszej Fundacji. Nie zabraknie również prezentacji firm, które prężnie się z nami rozwijają, a wszyscy Ci, którzy wciąż czekają z założeniem własnej firmy będą mogli się przekonać o zaletach współpracy z AIP. Naszym gościem będzie również przedstawiciel CambridgePYTHON! Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres szkolenia@aiptech.pl zawierając w treści Imię, Nazwisko, Nazwę Uczelni oraz nr telefonu Udział w wykładzie jest BEZPŁATNY! Zapraszamy!