Jasne, że biznes

Do końca listopada br. można przesyłać swoje pomysły na biznes w ramach największego w Polsce Konkursu na Biznesplany. Jeśli masz mniej niż 30 lat i chcesz spróbować swoich sił w biznesie, wejdź na www.biznesplany.pl wypełnij formularz i prześlij go na konkurs@biznesplany.pl. Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają kolejno: 10, 5 i 3 tysiące złotych oraz pakiet usług, pozwalający na bezpieczne prowadzenie firmy w ramach preinkubacji AIP. Organizatorem konkursu są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy współpracy z Fundacją Bre Banku. W tym roku do konkursu zostały włączone nowe elementy. Utworzona została pierwsza w Polsce Krajowa Sieć Punktów Informacji Biznesowej, wprowadzono szkolenia PABA. Komplementarnym do funkcjonowania Punktów Informacyjnych działaniem będzie możliwość skontaktowania się z doradcą poprzez komunikatory: skype: informacjeobiznesie, gadu-gadu: 7525830 oraz mail - konsultacje@inkubatory.pl, a także przez telefon w ramach pierwszej w Polsce infolinii informacji biznesowej dla młodzieży - 22 356 21 11.
Weź udział w konkursie i załóż własną firmę. Więcej informacji na stronie www.biznesplany.pl

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.