Jasne, że biznes

Do końca listopada br. można przesyłać swoje pomysły na biznes w ramach największego w Polsce Konkursu na Biznesplany. Jeśli masz mniej niż 30 lat i chcesz spróbować swoich sił w biznesie, wejdź na www.biznesplany.pl wypełnij formularz i prześlij go na konkurs@biznesplany.pl. Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają kolejno: 10, 5 i 3 tysiące złotych oraz pakiet usług, pozwalający na bezpieczne prowadzenie firmy w ramach preinkubacji AIP. Organizatorem konkursu są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy współpracy z Fundacją Bre Banku. W tym roku do konkursu zostały włączone nowe elementy. Utworzona została pierwsza w Polsce Krajowa Sieć Punktów Informacji Biznesowej, wprowadzono szkolenia PABA. Komplementarnym do funkcjonowania Punktów Informacyjnych działaniem będzie możliwość skontaktowania się z doradcą poprzez komunikatory: skype: informacjeobiznesie, gadu-gadu: 7525830 oraz mail - konsultacje@inkubatory.pl, a także przez telefon w ramach pierwszej w Polsce infolinii informacji biznesowej dla młodzieży - 22 356 21 11.
Weź udział w konkursie i załóż własną firmę. Więcej informacji na stronie www.biznesplany.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.