Jasne, że biznes

Do końca listopada br. można przesyłać swoje pomysły na biznes w ramach największego w Polsce Konkursu na Biznesplany. Jeśli masz mniej niż 30 lat i chcesz spróbować swoich sił w biznesie, wejdź na www.biznesplany.pl wypełnij formularz i prześlij go na konkurs@biznesplany.pl. Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają kolejno: 10, 5 i 3 tysiące złotych oraz pakiet usług, pozwalający na bezpieczne prowadzenie firmy w ramach preinkubacji AIP. Organizatorem konkursu są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy współpracy z Fundacją Bre Banku. W tym roku do konkursu zostały włączone nowe elementy. Utworzona została pierwsza w Polsce Krajowa Sieć Punktów Informacji Biznesowej, wprowadzono szkolenia PABA. Komplementarnym do funkcjonowania Punktów Informacyjnych działaniem będzie możliwość skontaktowania się z doradcą poprzez komunikatory: skype: informacjeobiznesie, gadu-gadu: 7525830 oraz mail - konsultacje@inkubatory.pl, a także przez telefon w ramach pierwszej w Polsce infolinii informacji biznesowej dla młodzieży - 22 356 21 11.
Weź udział w konkursie i załóż własną firmę. Więcej informacji na stronie www.biznesplany.pl

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.
Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN
24/10/2018

Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.