Jasne, że biznes

Do końca listopada br. można przesyłać swoje pomysły na biznes w ramach największego w Polsce Konkursu na Biznesplany. Jeśli masz mniej niż 30 lat i chcesz spróbować swoich sił w biznesie, wejdź na www.biznesplany.pl wypełnij formularz i prześlij go na konkurs@biznesplany.pl. Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają kolejno: 10, 5 i 3 tysiące złotych oraz pakiet usług, pozwalający na bezpieczne prowadzenie firmy w ramach preinkubacji AIP. Organizatorem konkursu są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy współpracy z Fundacją Bre Banku. W tym roku do konkursu zostały włączone nowe elementy. Utworzona została pierwsza w Polsce Krajowa Sieć Punktów Informacji Biznesowej, wprowadzono szkolenia PABA. Komplementarnym do funkcjonowania Punktów Informacyjnych działaniem będzie możliwość skontaktowania się z doradcą poprzez komunikatory: skype: informacjeobiznesie, gadu-gadu: 7525830 oraz mail - konsultacje@inkubatory.pl, a także przez telefon w ramach pierwszej w Polsce infolinii informacji biznesowej dla młodzieży - 22 356 21 11.
Weź udział w konkursie i załóż własną firmę. Więcej informacji na stronie www.biznesplany.pl

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.