Jesteśmy w czołówce uczelni informatycznych w rankingu Polityki

W rankingu uczelni tygodnika Polityka jesteśmy na IV miejscu wśród uczelni niepublicznych zdecydowanie przewyższając inne uczelnie w kategorii Przyjazne studiowanie. Pozycję tą zawdzięczamy codziennej trosce o sprawy naszych studentów i zintegrowanemu systemowi informatycznemu UBI - Wirtualny Dziekanat.
Więcej na http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead30&news_cat_id=977&news_id=221150&layout=18&forum_id=10528&fpage=Threads&page=text

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.