Jesteśmy w czołówce uczelni informatycznych w rankingu Polityki

W rankingu uczelni tygodnika Polityka jesteśmy na IV miejscu wśród uczelni niepublicznych zdecydowanie przewyższając inne uczelnie w kategorii Przyjazne studiowanie. Pozycję tą zawdzięczamy codziennej trosce o sprawy naszych studentów i zintegrowanemu systemowi informatycznemu UBI - Wirtualny Dziekanat.
Więcej na http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead30&news_cat_id=977&news_id=221150&layout=18&forum_id=10528&fpage=Threads&page=text

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.