Jesteśmy wśród najlepszych w Europie !!!

Student uzupełniających studiów magisterskich - absolwent studiów inżynierskich Wydziału Informatyki WSISiZ - inż. Piotr Kułaga został wybrany przez firmę Microsoft do odbycia praktyk w siedzibie firmy w Redmond w USA. Co roku firma Microsoft wybiera z całej Europy kilkudziesięciu studentów.
Oto co Pan Piotr mówi o sobie: "Moją przygodę z szeroko rozumianą informatyką zacząłem wiele lat temu tworząc wirusy w języku assembler. Żaden z nich oczywiście nie wydostał się poza mój komputer. Pisanie niskopoziomowych programów pozwoliło mi poznać działanie systemów operacyjnych oraz samych procesorów. Wiedza taka ułatwia optymalizowanie programów, ponieważ można je lepiej dopasować do środowiska w którym mają działać. Z czasem zacząłem pracować na coraz wyższym poziomie - pisząc w wysokopoziomowych językach czy w końcu skupiając się na algorytmice. Mimo że jest to moja pasja, nie da się spędzać każdego dnia przed komputerem. Każda wolną chwile poświęcam wiec ćwiczeniu Aikido oraz jeździe na rowerze." Panu Piotrowi gratulujemy i życzymy owocnych praktyk.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.