Jesteśmy wśród najlepszych w Europie !!!

Student uzupełniających studiów magisterskich - absolwent studiów inżynierskich Wydziału Informatyki WSISiZ - inż. Piotr Kułaga został wybrany przez firmę Microsoft do odbycia praktyk w siedzibie firmy w Redmond w USA. Co roku firma Microsoft wybiera z całej Europy kilkudziesięciu studentów.
Oto co Pan Piotr mówi o sobie: "Moją przygodę z szeroko rozumianą informatyką zacząłem wiele lat temu tworząc wirusy w języku assembler. Żaden z nich oczywiście nie wydostał się poza mój komputer. Pisanie niskopoziomowych programów pozwoliło mi poznać działanie systemów operacyjnych oraz samych procesorów. Wiedza taka ułatwia optymalizowanie programów, ponieważ można je lepiej dopasować do środowiska w którym mają działać. Z czasem zacząłem pracować na coraz wyższym poziomie - pisząc w wysokopoziomowych językach czy w końcu skupiając się na algorytmice. Mimo że jest to moja pasja, nie da się spędzać każdego dnia przed komputerem. Każda wolną chwile poświęcam wiec ćwiczeniu Aikido oraz jeździe na rowerze." Panu Piotrowi gratulujemy i życzymy owocnych praktyk.

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.